New York, 27. 03. 2014 07.36 |

Hokejisti NHL moštva New York Rangers so na ledeni ploskvi Madison Square Gardna s 3:1 odpravili Philadelphia Flyers. Blestel je četrti napad rangerjev.

Hokejisti NHL moštva New York Rangers so v noči na četrtek gostili Philadelphia Flyers in jih po zaslugi izjemnega četrtega napada tudi ugnali. Z goli Dereka Dorsetta, Ryana McDonagha in Dominica Moora, so imeli dve minuti pred iztekom igralnega časa kar tri gole naskoka, gostje pa so uspeli v začetku 19. minute po zaslugi Jakuba Voracka poraz nekoliko omiliti (3:1).

Dereck Dorsett
Dereck Dorsett FOTO: Reuters

"Velika zmaga. Igrali smo proti morebitnemu tekmecu v končnici," je po osmi zaporedni zmagi nad Flyersi v Madison Square Gardnu dejal strelec prvega gola Dorsett in dodal: "Želimo si igrati tako uglašeno kot danes. Težka tekma, kjer je odločala fizična pripravljenost. Menim, da smo bili enakovredni njihovemu napadu."