Ljubljana, 07. 05. 2013 09.52 |

Na belgijskem prvenstvenem obračunu med ekipama Lokeren in Club Brugge se je že v uvodnih minutah na nevsakdanji način poškodoval domači vratar Boubacar Barry, ki je po posredovanju trčil v vratnico in v nezavesti obležal na zelenici. Reprezentančni vratar Slonokoščene obale je zelenico zapustil na nosilih ...

KOMENTARJI (25)

Lenart Žerdin 1
09. 05. 2013 19.38
Ćimprejšnje okrevanje in upam, da se naslednjič postaviš malo bolj ven iz gola.
Holinar
07. 05. 2013 20.37
+2
KAKŠEN JE PA OBIČAJEN KNOCKOUT VRATARJA?UPAM DA SE CIM PREJ POZDRAVI IN GR SPET BRANIT DOBER GOLMAN DRUGAČ PA GOLMANI BBI RABEL CELADE K SO STANGE RES NEVARNE
+42
TO PA JE MOGLO BOLET ŽELIM MU ČIPREJNŠE OKREVAJNJE!
TamNaokoliInNazaj
07. 05. 2013 15.28
-7
A lahko kak dohtar tukaj potrdi če človek pade v nezavest v trenutku trka ali 2-3 sekunde pozneje. Meni se malo čudno zdi da se je imel čas vržti nazaj, pa še roke v zrak usmerit. Pri boksu naprimer padejo skup ko vreča krompirja, tale pa pade skup ko en pendrek ko ga policaj vrže v štango. Ne vem no, nisem pameten, za to vprašam! Lp
-19
Pa še na posnetku iz ozadja gola izgleda da se je prej/bolj zaletel z ramo, kot pa z glavo. Mogoče se pa mu ni več dalo branit?
Nenad Djurdjevic
07. 05. 2013 15.40
+34
ni se vrgu nazaj to nardijo mišice same k se zategnejo k možgani zaznajo bolečino....tut mrtev človek se š premakne zarad reakcije mišic in krčeu ter raznih for. nism Dr. ampak sem mal poguglau tko d ne me držat za besedo, tko piše :)
Grant
07. 05. 2013 17.28
+3
je definitivno mozno...vse je odvisno od moci udarca oz samega trka...