Madrid, 13. 02. 2014 17.04 |

Zvezdnik nogometnega kluba Real Madrid Cristiano Ronaldo je proti Atleticu dopolnil občudovanja vredno statistiko. Portugalec je namreč z golom v sedmi minuti proti mestnim tekmecem sedaj dosegel gol že v vsaki minuti tekme.

V ponovitvi lanskega finala španskega kraljevega pokala je Real Madrid brez večjih težav s skupnim izidom 5:0 odpravil Atletico. Oba gola za 'galaktike' na povratni tekmi je dosegel Cristiano Ronaldo, njegov prvi pa je imel še dodaten pomen. Portugalec je bil uspešen v sedmi minuti in je zdaj v svoji karieri dosegel gol že prav v vsaki minuti rednega dela tekme. Ronaldo je bil doslej sicer najbolj uspešen prav ob koncu obeh polčasov. V 45. minuti je doslej dosegel 12 golov, v 90. pa jih je zabil še kar 10 več. Portugalskemu zvezdniku sta pri srcu tudi 23. in 68. minuta, v katerih je dosegel po 10 golov.

+1
stepte se kdo je najboljši :D jaz bom pa v miru eno laško stegno :P pa pogledal na youtubu dribling RONALDINHA na zadnji tekmi :P :D
smomi
14. 02. 2014 14.15
-1
modelx
14. 02. 2014 13.18
-14
to ni nič. večji frajer bi bil, če bi ves gole dosegel v eni ali dveh istih minutah tekme. tako bi trener v naprej vedel, kdaj lahko na kaj računa. torej, jokica je jokica in na njega se lahko zaneseš le, da se bo gledal v ogledalo. to tii je 100%.
LocoBlanco
14. 02. 2014 12.33
-1
Novice o CR-u in posledično komentiranje na nivoju 8letnih otrok so dokaz koliko hejterjev na tem portalu ima CR. Nadaljuj z 'dobrim' delom admin!
+21
ko bo pa messi osvojil mundial boste pa napisal, da more še prot chelseaju zabit. HAHA, sprijaznte se, tadva sta ena najboljših igralcev vseh časov, namest tega da se pritožuješ, bod vesel, ker oba lahko spremljaš.
DavorPraprotnik
14. 02. 2014 10.16
+0
Super bravo kar tako naprej !! "HALA MADRID"
+7
...saj ne da članek najbolj klikujejo in komentirajo tisti ki jim gre ronaldo na živce... , če ti kaj ni všeč verejetno neboš klikno ker te enostavno ne zanima ali? drugač pa mislim da je res neverjeten dosežek, tisti ki igrajo nogomet razumejo da je v igri najtežje doseči gol in še prav vsako minuto...
pitonar
14. 02. 2014 08.36
-10
Zanimiva statistika. Ni pa to zaj nevem kak rekord. To je bol nakljucje.
pitonar
14. 02. 2014 08.37
-3
Kaj je to dosegel pri realu al v celi karieri?
+10
kaj druzga napisat kot king CR7 :) have a nice day :)
NeyMessi8
14. 02. 2014 02.18
-26
Lol take "rekorde" lahko on doseze , kajti drugih in ta pravih rekordov se ve kdo jih podira ;)
+8
daj na živce mi grete ze s totim pingvinom.tak je kak je kolega povedal,če mu ne servirajo je ena velka nula!!!
umadbro?
14. 02. 2014 07.38
+13
kdo je to messi? un grd pritlikavec, ko samo čez črto gola žogo potiska potem, ko mu jo drugi nastavijo?
kavran7
14. 02. 2014 07.40
+13
Kateri nogometaš je pa še vse sam dosegel. To ni kot tenis k se špila 1 na 1, ampak je ekipni šport. Jbg, nekdo mora tut podajat.
umadbro?
14. 02. 2014 07.45
+2
a s tem se tudi takrat tolažiš ko je slab in greši ?
Ozil11
14. 02. 2014 08.17
+0
Umadbro ti si prav smešen haha. Se vidi da malo zaostajaš za drugimi tako kot Ronaldo za Messijam.
NeyMessi8
-6
poglej samo gol ki ga je dosegel zadnjic proti sociedadu , tazga ne bo geynaldo nikoli dal
umadbro?
14. 02. 2014 09.25
-2
why the hate ösel ? resnica boli? NeyMessi8 jaz dam enakega ponoči v spalni srajci
Ozil11
14. 02. 2014 09.32
-1
Hahah pa človek kakšna resnica ? To da je Ronaldo boljši od Messija ? Hahahah pa Messi je že 5 sezon korak pred Ronaldam. Truda pa je vložil pol manj kot Ronaldo.
umadbro?
14. 02. 2014 10.10
-5
kaj pa če ti povem da nikdar ni bil pred ronaldom? veš zakaj? ker ronaldo lahko sam preigra do gola in napad zaključi z golom, messi pa tja pride tako, da ga drugi z žogo nosijo
Ozil11
14. 02. 2014 10.59
-1
Hahahahahahahahahah ravno tukaj kjer Messi sploh izstopa ( preigravanje ) ti rečeš da je Ronaldo boljši.
umadbro?
14. 02. 2014 11.13
+1
messi preigrava??? izstopa? kdaj si ti začel fuzbal gledat? 2 dni nazaj? :DDDDDDDDDD
Ozil11
14. 02. 2014 11.41
+0
NeyMessi8
14. 02. 2014 17.41
-1
sej ne mores verjet , ti sploh gledas nogomet umadbro ?
ilovemilka
15. 02. 2014 15.01
+2
glede vzdevka geynaldo.........mislim,da tvojemu geymarju bolje sede........in s tem kazes na kaksni ravni si.............
johnstorm
14. 02. 2014 00.32
+10
Zakaj je oseba ki bi hipoteticno dala 90 golov v recimo 62 minuti slabša ? to je pač zanimivost ne pa dosežek..... ne narobe razmet ronaldo je car ! sm bol navdusen nad mesijem sicer sam to ne mors primerjat kr sta cist razlicna tipa. cestitke ronaldu !
smoki?
14. 02. 2014 01.03
+12
to je prej zanimiva informacija in naklucje kot dosezek se strinjam;)))
johnstorm
14. 02. 2014 01.18
+5
ubistvu sm js od nekdaj za bayern sam pač ne razumem teh polemik messi ronaldo en je zakon drug je zanic in obratno
agueroo
14. 02. 2014 00.10
+8
68 minuta je 23 minuta nadaljevanja bi lahko napisal :)