Kaiserslautern, 15. 08. 2013 08.00 |

Nogometaši nemške izbrane vrste so na prijateljskem obračunu s Paragvajci na veliko žalost zvestih privržencev na domačem terenu le remizirali z južnoameriško zasedbo. V tolažbo jim je vsaj dejstvo, da so v Kaiserslauternu videli kar šest golov.

Nemška nogometna izbrana vrsta je v Kaiserslauternu odigrala zanimiv prijateljski obračun s Paragvajci, ljubljenci gostiteljev pa niso dočakali tako želene zmage, a videli šest golov (3:3). Gostje so sicer šokirali domačine, saj so po 13 minutah vodili že z 2:0 (Nunez, Pittoni), a İlkay Gündogan in Thomas Müller sta uspela izid do 31. minute izenačiti na 2:2. V prvi minuti sodniškega dodatka so Paragvajci povedli s 3:2, Lars Bender pa je v 75. minuti zabil za končnih 3:3.