Sofija, 28. 10. 2013 12.28 |

Bolgarski Ludogorec je pred domačimi navijači na prvenstvu s 5:1 odpihnil Lyubimets. To niti ne bi bila posebej pretresljiva novica za slovensko javnost, če na tej tekmi ne bi blestel reprezentant Roman Bezjak, ki je nasprotniku zabil kar štiri gole. Zanimivo, da je Slovenec v igro vstopil s klopi.

Roman Bezjak je v igro pritekel dobrih dvajset minut po začetku, ko je zamenjal poškodovanega Brazilca Michela Platinija. Slovenjgradčan je vse zadetke dosegel v nadaljevanju tekme, kar daje še večjo vrednost njegovemu strelskemu podvigu. Najprej je v 50. minuti zadel za 2:0, v 58. za 3:0, v 84. za 4:1 in v 86. minuti še za 5:1, ko je postavil končni izid srečanja. Zdaj je pri šestih prvenstvenih golih in je tudi prvi strelec kluba. Ludogorec skupaj z Litexom, za katerega je pred leti igral Milivoje Novaković, zaseda prvo mesto na tabeli.