Zimski športi

Ravnjak brez finala v Južni Koreji

Seul, 17. 02. 2017 09.05 |

Slovenski deskar na snegu Tim Kevin Ravnjak je v kvalifikacijah zadnje tekme svetovnega pokala v snežnem žlebu v južnokorejskem Bokwangu zasedel 14. mesto in s tem dosegel najboljši izid sezone v tej disciplini.

Tim Kevin Ravnjak
Tim Kevin Ravnjak FOTO: Damjan Žibert

Tim Kevin Ravnjak je po zaslugi prve vožnje prejel oceno 69,00, kar je pomenilo, da je bil od finala, ta bo čez dva dni, oddaljen za 5,50 točke. Tit Štante je zasedel 22. mesto (53,50), Max Kralj Kos pa je bil 33. (14.50). V ženski konkurenci je Kaja Verdnik z oceno 38,75 pristala na 21. mestu, kar je njena najboljša uvrstitev sezone, Eva Kralj pa je bila z oceno 29,25 26.