Vettel na kvalifikacijah v Singapurju pometel s konkurenco

Singapur, 19. 09. 2015 16.24 |

Nemec Sebastian Vettel s Ferrarijem bo dirko za svetovno prvenstvo v formuli 1 za veliko nagrado Singapurja začel s prvega startnega mesta. Drugi v kvalifikacijah je bil Avstralec Daniel Ricciardo (Red Bull), tretji Finec Kimi Räikkönen. Četrti čas je postavil Rus Danil Kvjat (Red Bull).

Sebastian Vettel
Sebastian Vettel FOTO: Reuters

Iz tretje startne vrste bosta začela oba dirkača Mercedesa, vodilni v skupnem seštevku svetovnega prvenstva Britanec Lewis Hamilton je bil hitrejši od Nemca Nica Rosberga.

KOMENTARJI (4)

g33ky_fr34k
20. 09. 2015 00.48
+2
MOTOCROSS: Tim Gajser je kvalifikacijsko dirko na zadnjem prizorišču sezone svetovnega prvenstva v razredu MX2 končal na tretjem mestu in bo kot tretji izbiral štartno rampo za obe nedeljski dirki (1. dirka: 21.00, druga dirka: 0.00, prenos na šport tv 1). Njegov konkurent za naslov svetovnega prvaka Pauls Jonass je odstopil in bo šele kot 21ti izbiral štartno rampo!
Tone 12345
19. 09. 2015 17.19
+5
od f 1 ni ostalo nič in vseskupaj je brez veze.kot računalniška igrica ki nima nobene veze z dirkanjem!!Pogrešam Laudo, Šumaherja,ki niso imeli nobenih računalnikov in raznih navodil iz boksa!Imeli so samo svoje znanje sposobnost in iznajdljivost in z klasičnimi prestavami ter pravimi motorji kot se za F1 spodobi!Sam očitno sedaj poti nazaj ni!!