Drugi športi

Gebrselassie bo marca tekel na Dunaju

Ljubljana, 21. 12. 2010 16.16 1 min branja 0

Haile Gebrselassie

Maratonec Haile Gebrselassie se bo marca na dunajskem maratonu prvič v koledarskem letu 2011 predstavil evropskemu občinstvu. Etiopski šampion bo 17. marca tekel polmaraton.

Haile Gebrselassie
Haile Gebrselassie
FOTO: Reuters

Organizatorji maratona v avstrijski prestolnici so v torek potrdili udeležbo 37-letnega maratonca, v izjavi za javnost pa so dejali: "Tekel bo polmaraton. Njegov cilj je prehiteti najboljše tekače na 21 kilometrov, ki bodo startali pred njim."

Gebrselassie se je v začetku novembra po maratonu v New Yorku zaradi težav s kolenom že upokojil, le osem dni pozneje pa je preklical svojo odločitev in znova obul tekaške copate. Večkratni olimpijski in svetovni prvak bo tekel do olimpijskih iger v Londonu 2012.

  • Mercator - Freeon Toby Plus
  • Mercator - Sierra Freeon
  • Mercator - Mam
  • Mercator - Gillette in Venus
  • Mercator - Creme Supreme
  • Mercator - Nivea Cellular
  • Mercator - darilne garniture
  • Mercator - Palmolive
  • Mercator - Schauma
  • Mercator - Sensodyne
  • Mercator - Pampers
  • Mercator - Axe
  • Mercator Pika
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534