Ljubljana, 20. 12. 2011 21.54 |

Odbojkarji ACH Volleyja so v 4. krogu Lige prvakov v Stožicah gostili favorizirano moštvo Skra Belchatow. Poljski prvaki so pričakovano slavili in Ljubljančanom zadali še tretji poraz (3:0).

Sila razburljiv in dolg prvi niz je pripadel gostom, ki so uspeli izkoristiti četrto zaključno žogo (34:32). Odbojkarji ACH Volleyja so sicer imeli svojo priložnost v uvodnem nizu, vendar jim je zmanjkalo kanček športne sreče. V nadaljevanju so poljski prvaki izkoristili padec koncentracije gostitelja in suvereno povedli z 2:0 v nizih (25:18). Tudi v zadnjem so bili varovanci Jaceka Nawrockija boljši nasprotnik (25:21) in se brez izgubljenega niza zasluženo veselili še četrte zaporedne zmage. Varovanci Igorja Kolakovića so tako izubili prepotrebne točke v boju za osmino finala.

ACH Volley - Skra Belchatow 0:3 (-32, -18, -21)