Drugi športi

Bodo Murrayjeve težave s kolkom vplivale na razplet Wimbledona?

London, 29. 06. 2017 16.34 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Britanski tenisač Andy Murray, prvi nosilec moškega tenisa,bo na elitnem teniškem turnirju v Wimbledonu skušal ubraniti lani osvojeno lovoriko. Kljub slabi formi Britanec ni niti malo zaskrbljen, zaradi težav s kolkom pa se želi pred pomembnim turnirjem le dobro odpočiti.

Murray bo pred Wimbledonom predvsem počival.
Murray bo pred Wimbledonom predvsem počival. FOTO: AP

Prvi teniški lopar svetovnega moškega tenisa Andy Murray pred tretjim turnirjem za grand slam v sezoni v Wimbledonu ni v najboljši formi. Britanec je moral zaradi težav s kolkom odpovedati udeležbo na ekshibicijski tekmi v teniškem klubu Hurlingham, kjer naj bi zaigral v tem tednu. Murray, ki je v Wimbledonu prvič prvi nosilec in torej glavni favorit, ni najbolje začel letošnjo sezono na travi. Na turnirju ATP v Queen'su je izpadel že v prvem krogu, ko ga je premagal nepostavljeni Avstralec Jordan Thompson.

Tridesetletnik za zdaj ne zganja panike in je v izjavah za angleške medije zelo miren ter poudarja, da je v tem trenutku počitek najboljše zdravilo za boleči kolk. "Žal ne bom igral v Hurlinghamu, še vedno čutim bolečino v kolku, tako da bom danes in jutri predvsem počival," je dejal Murray, ki bo v Wimbledonu skušal ubraniti lani osvojeno lovoriko. Kot poroča britanski Daily Mail, je Murray v sredo izpustil priprave, ki jih je imel na sporedu treningov v Wimbledonu.

  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.