1. Sebastian Vettel
  2. Sebastian Vettel
  3. Ronaldinho
  4. Košarkarska žoga
  5. Nogometna žoga

Armstrong potrdil, da bo dirkal za Astano

Na novinarski konferenci je sedemkratni zmagovalec francoskega Toura potrdil svojo vrnitev na avstralski dirki Tour Down Under januarja prihodnje leto.

Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.

Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.
Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj

Video:Iz SVETA: Armstrong spet med najboljšimi

Nalagam..
Lance Armstrong

Lance Armstrong (Foto: Reuters)

Sedemkratni zmagovalec francoskega Toura Lance Armstrong je novinarjem dejal, da bo v letu 2009 dirkal za kazahstansko moštvo Astana, poroča spletna stran Velonews. Na težko pričakovanem javnem nastopu 37-letnega kolesarskega superzvezdnika so se tako potrdile govorice, ki so v kolesarskem svetu krožila ves dan.

"S kolesarjenjem bom po vsem svetu na najboljši način promoviral kampanjo za osveščanje ljudi o raku. To se mi zdi najboljši način za osveščanje od Avstralije pa do Francije," je pred zbrano množico dejal Armstrong, ki je prebolel raka na modih.

Po premagani bolezni je sedemkrat zmagal na Touru, nazadnje leta 2005, potem pa se je upokojil. "Z veseljem gledam proti letu 2009. Sicer vam ne morem zagotoviti osme zmage na Touru, lahko pa obljubim boj," je dejal Armstrong.


Pošlji komentar

Glasuj

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarji

billnebill
24.09.2008, 18:49
0

E pop tv moj ... .

vuii ste 100 let za luno!!!!!! Dejansko je že podpisl pogodbo z ASTANO samo da veste...!!!!!