Villas-Boas: Še vedno lahko osvojimo naslov

London, 13. 12. 2011 10.38 |

Londonski Chelsea je v 15. krogu angleškega prevenstva kot prvi v letošnji sezoni porazil Manchester City (2:1) in zmanjšal točkovni zaostanek za vodilnimi ekipami lige.

Andre Villas-Boas
Andre Villas-Boas FOTO: Reuters

Mrežo domačinov je že v drugi minuti načel "citizen" Mario Balotelli, v drugem polčasu pa so varovanci Andrea Villasa-Boasa zaigrali kot prerojeni in z zadetkom Raula Meirelesa ter Franka Lamparda prvič v letošnji sezoni sinjemodre spravili na kolena. "Sedem točk zaostanka ni nič v tej ligi, kjer se toliko ekip bori za naslov prvaka. Manchester City, Tottenham in Liverpool so čvrste ekipe, Arsenal pa je vstal od mrtvih. Ne spomnim se, kdaj se je toliko ekip borilo za najvišje mesto. City se bo sedaj pomeril z Arsenalom, mi pa s Tottenhamom in prav vsak scenarij je mogoč," je na novinarski konferenci po tekmi dejal trener Chelseaja Villas-Boas in nadaljeval: "Proti Cityju smo pokazali karakter in trdoživost. V drugem polčasu smo bili izjemni in našli pot do treh točk. Obdobje rezultatske krize so za nami in zato si zaslužimo priznanje."

-5
kaj ste vsi modeli... mal je lazi zmagat z igralcem vec. sploh pa prvi polčas se je chelsea sam branu
FamousCFC
13. 12. 2011 18.12
+12
Evo končno se spet vrača počas stara forma, super frank (moj vzornik ;) ) nas je spet rešu upam d mu uspe dat še 25 golu d bo naš 1 strelec drgač pa super predstava večine igralcev chelseaja in upam da gremo sedaj samo še strmo navzgor v vseh pokalih :) Cmon Chelsea
30sectom
13. 12. 2011 20.47
+5
Mislem da mora dat kej več kt pa "sam" 25 golov :D Ker če bo Sturridge tk nadaljeval bo u 3/4 sezonah ratal prvi stralc!!!! :D
-14
še dobr da Napolija in Basla ni v tej ligi,pol bi blo pa prvenstvo že odločeno...
+16
super chelsea! povsem zasluzena zmaga...naslednji tedn pa upam na kiks citya proti arsenalu! KTBFFH aja..kaj nam bo gomez ce pa mamo drogbaja
Boštjan Rupnik 1
13. 12. 2011 15.38
+14
bravo chelsea..drug teden pa arsenal: city in seveda petarda van persieja...go GUNNERS!!
+33
pardon če nekateri mislijo da rokomet igrajo!!
leonidas15
13. 12. 2011 14.00
+29
Drugače pa Lampard še 25 golou in postal bo najboljši strelec chelsea v zgodovini in jst srčno upam da se bo to zgodilo!! :)))
leonidas15
13. 12. 2011 13.50
+16
Teh 7 točk ni nič!! do konca je še več kot polovica prvenstva.Chelsea more razmišljat samo o sebi in zmagovat kar pa z trenutno formo nebi smelo biti problem.Cityu bo pa forma zagotovo padla sedaj ko so 1 zgubili v premier league vendar mene trenutno nobena ekipa ne skrbi.Chelsea pa igra z Wiganom na naslednji tekmi!!