Maribor, 01. 12. 2011 09.54 |

Nogometaši Maribora so bili sinoči na pragu velike zmage proti Bruggeju po visokem vodstvu s 3:0, a so vso prigarano delo zapravili v zadnjih 20 minutah. Po tekmi domači igralci kar niso mogli verjeti belgijskemu preobratu.

Club Brugge je v neverjetni končnici nadoknadil visoko prednost Maribora na tekmi Evropske lige in zmagal s 4:3. Športni direktor kluba Zlatko Zahovič po tekmi ni skrival razočaranja in je športno čestital Belgijcem za zasluženo zmago. "Nogomet se igra 90 minut plus sodnikov dodatek in če na koncu zmagaš, potem si igral dobro," je na vprašanje o dobri igri Maribora do 70. minute odgovoril Zahovič, ki ni bil najbolj zadovoljen s sojenem češke sodniške šesterke.

KOMENTARJI (76)

4xzbrisanii
02. 12. 2011 11.13
+2
fowler9 : Ti pa si smešen osebek .. hahahahhaha .. Si napisal Olimpija je igrala z Milanom,Liverpoolom,Espaniolom in podobnimi klub Da in koga izmed teh je Olimpija premagala ??? Če že tako rad gledaš nazaj pogelj nazaj s kom je igral MB in ne samo igral pač pa ga tudi premagal ! Pa ti bo spt vse jasno da zopet zaostajate tako v sedanjosti kot tudi v preteklosti za njimi .. In če bi že rad pogledal preteklost pa si jo poglej : Zmage proti moštvom : Austria Wien , PSV , Racing Genk , Olympique Lyonnais , Dynamo Kyiv , APOEL , Villarreal , Zürich , Palermo , Rangers , REMIJI Z : Borussia Dortmund , Beşiktaş , Ajax , Bayer Leverkusen , Villarreal , Rangers , Braga .... ( pa še to sem ti napisal smo večja moštva ) .. NO A SE LAHKO TVOJA OLIMPIJA POHVALI S KAJ TAKEM ????? NE !! SEDAJ PA ZAPRI LAPE ! pa LP iz CE
Vance
02. 12. 2011 10.24
-2
Zahović je navajen na sojenje Mariboru na slovenskih igriščih.
X-XY
02. 12. 2011 07.49
+1
IFHSS je objavil najnovejšo lestvico najboljših nogometnih klubov na svetu. Maribor je naredil velik skok in je na 88. mestu, Olimpija pa je 179.
Inchiii
02. 12. 2011 03.23
+2
mislim, kaki navijači ste to?? če si njihov pravi navijač, jim stojiš ob strani tudi takrat, ko izgubijo! tisto kaj pa ma zaho z stavami pa kovčki- verjemite, da so igralci pri tem še najmanj krivi, oni samo opravijo svojo dolžnost in odigrajo tekmo...
Widzew&V89Maribor
02. 12. 2011 07.47
+2
baldahin
01. 12. 2011 23.57
+5
zmago niso zapravili v zadnjih 20 minutah ampak v zadnjih 16 (šestnajstih) minutah! Jutri bo pa že objavljeno, da je bilo vse zapravljeno v 2. polčasu. Take blamaže ne more omiliti nobeno dejstvo. Iskati krivdo pri sodnikih je sramotno in nečastno. Tudi če bi sodili slepi in slabovidni, tekme s tako prednostjo se ne izgubljajo!
4xzbrisanii
01. 12. 2011 21.54
+2
Mislim tisto včeraj je bila res blamaža toda so se dogajala še večja kot je ta . Drugače mislim da je najbolj kriv Milanič ker ni pravi čas menjal , ker so bili igralci na sredini izžeti zaradi nonstopnega presinga na igralce Brugga . Drugače pa folk a vi neznate brat ali pa poslušat ? Saj ni nikjer rekel Zaho da so sodniki krivi za ta poraz pač pa da so bi lahko sodnik odsodil bolje kar je tudi res ! Drugače pa nwm kaj tukaj komentirate LJ ki ste vse povsod za MB ! Tako na lestvici na -12 , tako v pokalu tako da ne igrate ligo europa ki jo MB igra in tudi za njimi ste na lestvici najboljših klubov v sloveniji ! MB na 88 OLIMPIJA pa na 179 !! In zato vas uprašam , kdo ste že vi eni da boste tule gor pametovali , če pa še vi v celotni zgodovino niste igrali take tekme in sploh kaj takega dosegli !! Še enkrat , kriv je izključno trener z menjava ki jih ni uporabil pravi čas , kriva je tudi nezrelost igralcev oziroma izkušnje ki pa bodo prišle če bodo tako nadeljevali in pa Zaho ne krivi sodnike za ta poraz pač pa je rekel samo da bi lahko sodili bolje ( kar je tudi res ) .... Pa lp iz CE
-2
Ti pa si smeško,Olimpija je igrala z Milanom,Liverpoolom,Espaniolom in podobnimi klubi,ne pa s smešnim Brugge,ki jim da 4 kose v 15 min.,sam tega ti ne veš,ker si takrat barbike sošolkam skrival !!!
Jeydon Wale
01. 12. 2011 23.14
+1
fowler9
02. 12. 2011 00.16
-4
Jeydon Wale-da ti osvežim spomin,una Olimpija ki je smešen MB nabila 4-1 v Zokijevih Stožicah in remizirala 1-1 na MB njivi !!! A si se spomnil,? ha ha
02. 12. 2011 07.51
+0
02. 12. 2011 07.52
+3
PRETEKLOST! AJA PRIHODNOSTI NIMATE ZATO SE KR TOLAŽITE JA cela slo ve kateri je največji slo klub razen ....
4xzbrisanii
02. 12. 2011 11.05
+2
fowler9 : Ti pa si smešen osebek .. hahahahhaha .. Da in koga izmed teh je Olimpija premagala ??? Če že tako rad gledaš nazaj pogelj nazaj s kom je igral MB in ne samo igral pač pa ga tudi premagal ! Pa ti bo spt vse jasno da zopet zaostajate tako v sedanjosti kot tudi v preteklosti za njimi ..
badi 27
02. 12. 2011 15.52
+1
fovler igrala je ja zgubla pa tudi vse. No vsaj z nečim se maš za hvalit. HA HAHAHAHA
fowler9
03. 12. 2011 11.59
Chaparral M
01. 12. 2011 21.26
+3
Enostavno rečeno NI OPRAVIČILA. Še dobro, da je bilo konec tekme, saj so bili zreli za še večjo petardo. Mentalitete ne moreš skriti. Vodimo 3 : 0, kdo nam pa kaj more? Kazen!!! Za vsak gol, ki so ga prejeli mesec brez plače. 4 mesece brez ficka, pa da vidimo, kako naprej. Za začetek. Pa izbrisati jim iz glav tujino in "zvezdnike" prizemljiti.
ietsspesiaals
01. 12. 2011 20.05
+5
ko si sploh upajo krivdo na sodnike valit pa take sramote kt so si jo očerej naredl pa še ne