Liga Evropa

Koper, 17. 07. 2015 08.41 |

M.F./B.B.
5

Nogometaši FC Luke Koper so imeli sinoči na polni Bonifiki lepo priložnost, da si (praktično) zagotovijo napredovanje v 3. krog kvalifikacij lige Evropa. A proti splitskem Hajduku so prejeli dva gola. Splitski tekmec je izkoristil trenutka nepazljivosti Koprčanov. Še posebej boli tisti v izdihljajih dvoboja.

• Vasja Simčič po zmagi nad Hajdukom
    00:50
    Vasja Simčič po zmagi nad Hajdukom
  • Ivica Guberac po zmagi nad Hajdukom
    01:04
    Ivica Guberac po zmagi nad Hajdukom

Koprski nogometaši so bili blizu zelo pozitivnemu rezultatu na uvodnem dvoboju 2. kroga kvalifikacij lige Evropa proti splitskemu Hajduku. Končnih 3:2 pa vendarle daje nekaj več upanja po napredovanju gostom z Dalmacije. Četa Rodolfa Vanolija je imela napredovanje tako rekoč na pladnju vse do zaključnih minut, ko je za končnih 3:2 zabil Zoran Nižić.