Seatlle, 18. 07. 2015 09.13 |

Manchester United je na mednarodni nogometni turneji v ZDA in varovanci Louisa van Gaala so v Seattlu premagali ekipo Club America z 1:0. Gol je dosegel Francoz Schneiderlin, v drugem polčasu je dobil priložnost tudi Schweinsteiger.

Francoz Morgan Schneiderlin je pred nekdaj dnevi okrepil vrste Manchester Uniteda in nato potreboval le pet minut, da je na svoji prvi tekmi v rdečem dresu dosegel gol. United je bil z 1:0 boljši od mehiške zasedbe Club America.

Schneiderlin, ki je podpisal štiriletno pogodbo z moštvom iz Manchestra, je gol dosegel po podaji Juana Mate na stadionu v Seattlu. V prvem polčasu sta igrala tudi napadalec Memphis Depay in branilec Matteo Darmian, v drugem polčasu pa je priložnost dobil kapetan nemške reprezentance in nekdanji igralec münchenskega Bayerna Bastian Schweinsteiger.