Sarajevo, 19. 07. 2015 16.12 |

Televizijski komentator je na nogometni tekmi Ferencvaroš-Železničar ob zadetku kluba iz Bosne in Hercegovine padel v trans sreče, ki je trajal celo minuto.

Na prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za Evropsko ligo je domači Ferencvaroš v 90. minuti izgubil srečanje s sarajevskim Železničarjem. Ko se je že zazdelo, da je srečanje končano in se bosta ekipi razšli z neodločenim rezultatom 0-0, je klub iz Grbavice poskrbel za presenečenje.

Ob močnem strelu in zadetku Dženisa Beganovića iz desetih metrov televizijski komentator Sabahudin Topalbečirević enostavno ni zmogel več zadrževati svojih emocij.

KOMENTARJI (19)

fghfhfhfhf
20. 07. 2015 02.50
+1
Jedan je SABAHUDIN TOPALBEČIREVIĆ !!!! I KRV SVOJO ZA PLAVU BOJU ! MI SMO ZELJINI..ZELJO JE NAS !!!!!
Bluma?
20. 07. 2015 00.48
+1
zato več ne gledam naših tekem,oz.poslušam komentatorje,še za rokomet smo imeli tandeme res dobrih komentatorjev zdaj je sama uspavanka.
murate
19. 07. 2015 22.26
+2
Nekaj let nazaj sem v Banja luko peljal neko ekipo na neko prireditev in tam je bil prav takšen komentator.Kljub temu ,da z tenisom ni bilo nobene veze je vsakih nekaj besed omenjal Novaka Đokovića.To je blo da od smeha dol padeš.Pri nas pa razen Stareta ni nikogar ,ki bi ga bilo prijetno poslušati.Stare je pa zakon ,še posebno ,če mu maligani ponagajajo.Odlična priprava ,ogromno točnih podatkov ,kakšna vesela vmes , pa tudi lumpe z dopingom ima,, rad,,.Od naših bi še pozitivno ocenil Petra Vilfana,čeprav je bil preveč uraden.Drugače se pa spomnim enega ,ki je izjavil v slogu tega komentatorja Đeeeeko predaleeeeko.Ali pa na Marakani 50 hiljada ljudi atmosfera ko u paklu,na dnevniku pa vidiš prazen stadion,da si slišal muho po luftu leteti....
Felipao
19. 07. 2015 23.49
+4
Stare kdaj take strelja, da samo gledaš… Pri meni je izgubil veliko ugleda, ko je lani na svetovnem prvenstvu za Kolumbijo rekel, da je "na žalost najbolj znana po izvozu heroina". Bog nam pomagaj, ko je splošna razgledanost še pri javnih osebnostih tako nizka. Da je Kolumbija eden največjih izvoznikov kave mu jasno še na pamet ni padlo kot tudi to, da v Kolumbiji in Boliviji proizvajajo kokain, ne heroin.
murate
20. 07. 2015 05.12
+2
Saj Stare ga res kdaj pihne,vendar jaz večkrat tekmo gledam zaradi Stareta kot pa igralcev hokeja naprimer.Tista je bla tudi dobra imam nova očala pa nisem dobro videl ...
ubogislovenci
19. 07. 2015 21.02
+8
Občutek veselja iz srca... to mi deli, majstore...............
+4
to so komentatorji , ne pa slovenske papi , - ge , zraven tega pa še ona na enki , ki se dere vehementnica ,, kaj mi plačujemo ,,
SAF1
19. 07. 2015 19.10
+61
Tako se komentira, ne pa slovenski komentatorji v Slovenski ligi, ko zabijejo gol, ne veš a je komentator padel v depresijo ali razmišlja o samomoru.