Michigan, 31. 07. 2016 09.14 |

Kar 105,826 gledalcev je v Michiganu videlo dvoboj ekip, ki sta v preteklosti osvojili Ligo prvakov. Da Real tudi v tej sezoni "misli resno", je naznanil na tekmi proti Chelseaju, ki jo je dobil predvsem po odličnem prvem polčasu. Blestel je Brazilec Marcelo. V končnici je Eden Hazard omilil poraz Londončanov (3:2).

Real Madrid
- Chelsea 3:2 (3:0)
Marcelo 19., 26., Mejia 37.; Hazard 80., 90.

KOMENTARJI (18)

mmmmmmmnnnnnnmmm
01. 08. 2016 15.21
angleži..hahah kaj bi jim še domžale naredlo...hahahahahna na prijateljski tekmi..
Barbarezo
31. 07. 2016 13.03
-2
ko bo RM v popolni postavi bo strah in trepet !!!! HALA MADRID !!!
+14
Kako resno misli potem šele PSG, ki je tudi Realu prisolil zaušnico?
KiNgKoNg
31. 07. 2016 11.44
+13
Beri: Nehajte delati analize na podlagi neresnih prijateljskih tekem.
walter2
31. 07. 2016 12.09
-6
"Neresnih prijateljskih tekmah"ki pa marsikaj prikažejo!Enako je začel lani Chelsea in jih je ogromno imelo enak komentar!In kako so končali?
KiNgKoNg
31. 07. 2016 12.15
+9
Če tekme začenjajo B ali C postave, jih pač težko jemlješ resno, kajne?
Campeones34
31. 07. 2016 13.49
+6
Po teh prijateljskih pa res ne mores analizirat ekipe. Igralci igrajo s 30% moci, eksibicija bolj kot ne.
MaldiniSLO
31. 07. 2016 11.26
+6
Kaj vi pišete Begović out...pa on je rezervni vratar itak bo Courtouis branu...pa tudi obramba je kriva in ne vratar
Papapappa
31. 07. 2016 13.16
-1
ka pa bo chelsea če se Courtois spet poškoduje?
MaldiniSLO
31. 07. 2016 14.31
-1
Bo pa Begovic branil...on ni slab golman vceraj je samo zadnji gol kiksnil drugace je imel par solidih obramb...za rezervo je vec kot dober(v prejsnji sezoni je reseval chelsea v nekaterih tekmah)