Valencia, 16. 02. 2014 11.28 |

Tekma med Villarealom in Celto je bila prekinjena, ker je eden od gledalcev na travnato površino vrgel solzivec. To je že drugič ta teden, da je v Španiji tekmo zaznamoval predmet, ki je priletel s tribun. Na tekmi Real Madrid - Atletico Madrid je gledalec z vžigalnikom zadel Cristiana Ronalda.

Tokratni incident se je zgodil v 83. minuti pri zaostanku domačega moštva z 0:1. "To ni storil naš navijač. Ta oseba želi škodovati klubu," je dejal predsednik Villareala Fernando Roig. Glavni sodnik je tekmo prekinil, igralce poslal v slačilnice, saj so imeli nekateri težave z dihanjem ter solzne oči, večina gledalcev na tribunah pa je prav tako zapustila stadion. Srečanje se je nadaljevalo po 25 minutah, ob koncu pa je Celta dosegla še en zadetek za zmago z 2:0.

Incident z vžigalnikom je dobil epilog pri disciplinskem sodniku španske prve lige, ki je Atletico kaznoval s 600 evri.