Concepcion, 04. 07. 2015 08.18 |

Perujska nogometna reprezentanca se je po zmagi nad Paragvajci (2:0) veselila 3. mesta na južnoameriškem prvenstvu. Gola za zmagovalce sta dosegla Andre Carrillo in Paulo Guerrero.

Perujci so stežka preboleli polfinalni poraz s Čilenci, a zbrali dovolj moči in motivirano krenili v obračun s Paragvajci. Na dvoboju v Concepcionu jim je vodsxtvo v 48. minuti zagotovil Andre Carrillo, Paulo Guerrero pa je zmago potrdil v 89. minuti. Nogometaši Peruja so se tretjega mesta na južnoameriškem prvenstvu veselili tudi leta 2011. Ob tem dodajmo, da je strelec drugega gola s skupno štirimi zadetki na Copa America, pred finalom, skupaj z Eduardom Vargasom, na vrhu najboljših strelcev letošnjega dogodka.