Tokio, 26. 04. 2013 15.13 |

Nogometaši Omiye Ardije "meljejo" naprej in so še vedno neporaženi v letošnji sezoni japonske nogometne lige. Tokrat je za zmago varovancev Zdenka Verdenika zelo zaslužen napadalec Milivoje Novaković, ki je dosegel dva gola.

Omiya Ardija, ki jo vodi slovenski strokovnjak dr. Zdenko Verdenik, v napadu pa gole zabijata reprezentanta Slovenije Zlatan Ljubijankić in Milivoje Novaković, nadaljuje izvrsten niz tekem. V 8. krogu japonske nogometne lige je dosegla  novo zmago, v letošnji sezoni pa moštvo še ne pozna poraza (šest zmag in dva remija). Tokrat je zmagalo kar s 4:0, dva gola je dosegel Novagol, prvega po lepi podaji soigralca v kazenski prostor, drugega pa iz enajstmetrovke (18. in 54. minuta). Gol si lahko ogledate v videu...