Tokio, 11. 07. 2013 18.06 |

Na tekmi 15. kroga japonske nogometne lige se je v dresu Omiye znova izkazal slovenski reprezentant Milivoje Novaković. V drugem polčasu je dosegel gol za izenačenje, vodilno moštvo japonske lige pa je zmagalo z 2:1.

Moštvo Omiye Ardije, ki ga vodi slovenski trener Zdenko Verdenik, ostaja vodilno moštvo japonske lige (J-League) tudi po 15. odigranem krogu. Zmaga proti moštvu Nagoya Grampus z 2:1 je bila težja od pričakovane, saj so gostje po napaki igralca Omiyje povedli že v 7. minuti, a je v drugem polčasu prišlo do preobrata. V treh minutah so domači dosegli dva gola, najprej je v 62. minuti Milivoje Novaković dosegel izenačujoči gol, to je bil že njegov osmi v prvenstvu, nato pa je v 65. minuti padla končna odločitev o zmagovalcu.