Tokio, 23. 09. 2012 10.11 |

Nekdanji slovenski nogometni reprezentant je na Japonskem v dobri strelski formi. Novaković je na zadnji tekmi s "hat-trickom" pomagal moštvu Omyje, da je gladko premagala tekmeca s 5:0.

Omyja je gostovala pri moštvu Consasole iz Sappora, ki je na zadnjem mestu lestvice, zato so vsi pričakovali zmago. To jim je tudi uspelo, glavni "režiser" lepe predstave pa je bil Milivoje Novaković, ki je dosegel tri gole, v 51. minuti (enajstmetrovka), v 62. in še v 77. minuti, v 84. minuti pa ga je trener Zdenko Verdenik zamenjal. Z drugo zaporedno zmago je moštvo trenutno na 14. mestu ligaške lestvice, Novagol je na šestih tekmah dosegel štiri gole. V moštvu igra še en slovenski igralec Zlatan Ljubijankić, ki je igral v drugem polčasu.