Milano, 18. 12. 2011 08.26 |

Nogometaši AC Milana so v 16. krogu italijanske Serie A z 2:0 premagali Sieno in se tako začasno zavihteli na vrh prvenstvene tabele. Za Allegrijevo četo sta zabila Antonio Nocerino in Zlatan Ibrahimović (11m).

Nogometaši AC Milana so se morali za zmago nad Sieno pošteno potruditi, saj v prvem delu obračuna nikakor niso uspeli poslati žoge za hrbet Željka Brkića. V drugem delu dvoboja so se vendarle zbrali tudi pri zaključnem strelu in Antonio Nocerino je v 54. minuti gostitelje popeljal v vodstvo. Rossoneri so zmago potrdili nekaj minut pozneje, ko je z bele točke zadel Zlatan Ibrahimović.

To je bila deseta zmaga AC Milana v letošnji sezoni, s čimer so se vnovič začasno povzpeli na vrh prvenstvene tabele.