London, 06. 03. 2016 12.57 |

Iz nogometne velesile Anglije prihaja sila nenavaden videoposnetek. V četrti angleški ligi sta se merila domači Wimbledon in gostujoči Accrington, sodnik Trevor Kettle pa je odpiskal konec prvega polčasa ravno, ko je žoga letela v domačo mrežo. Jeza gostov je bila seveda razumljiva. Tekma se je na koncu končala brez zadetkov (0:0), s strani sodnika priznanih, seveda.

Glavni sodnik tekme Trevor Kettle je gostom za nameček v 87. minuti pokazal še neposredni rdeči karton, ki ga je prejel vratar Ross Etheridge. Po tekmi je gostujoči strateg John Coleman razlagal: "Zadovoljen sem, kako smo igrali, a včasih sreča preprosto ni na tvoji strani. V svoji 46-letni karieri še nisem videl česa takega. Sodniki delajo napake, saj so samo ljudje, in to dela nogomet tako zelo posebnega.''