Neapelj, 27. 02. 2012 09.35 |

Nogometaši Napolija so v 25. krogu italijanske Serie A pred svojimi navijači premagali Inter. Zmagoviti gol na dvoboju udeležencev osmine finala LP je dosegel Ezequiel Lavezzi, ki je tako črno-modrim prizadejal peti zaporedni poraz.

Inter tone vse globje ...
Inter tone vse globje ... FOTO: Reuters

Varovanci Walterja Mazzarrija so sredi minulega tedna dosegli visoko zmago v izločilnih bojih Lige prvakov, ko je na razprodanem stadionu San Paolo s (3:1) padel londonski Chelsea. Neapeljčani so tudi v italijanskem prvenstvu nadaljevali zmagoviti niz in prišli do tretje zaporedne zmage v Serie A. Pred svojimi navijači so sinje modri z golom Argentinca Ezequiela Lavezzija premagali milanski Inter, ki je tako po neuspehu v Ligi prvakov doživel še en boleč poraz. Trener Claudio Ranieri je po prevzemu Interja nanizal serijo osmih zaporednih zmag, sedaj pa Milančani ne najdejo več prave strelske forme in so v nizu petih zaporednih porazov.