Malaga, 22. 01. 2012 17.38 |

Nogometaši Barcelone so v 20. krogu španske Primere Division s 4:1 na gostovanju odpravili Malago. Junak nove zmage Kataloncev je bil kdo drug kot Lionel Messi, ki je dosegel kar tri gole.

Varovanci Pepa Guardiole so znova potrdili dobro formo in na gostovanju povsem nadigrali Malago. Gostitelji so si sicer v prvih 20 minutah priigrali dve lepi priložnosti za vodstvo, nato pa je vajeti igre v svoje roke vzela Barcelona. Za vodstvo je v 33. minuti po strelu z glavo poskrbel Lionel Messi. Gostje so prednost podvojili na začetku drugega polčasa, ko je po manjši zmešnjavi v kazenskem prostoru Malage vratarja Willyja Caballera ugnal Alexis Sanchez. Nato pa je znova na sceno stopil najboljši igralec tekme Messi, ki je z dvema goloma zapečatil usodo varovancev Manuela Pellegrinija. Malaga je sicer poraz ublažila v 85. minuti, ko je v polno zadel Rondon.

Malaga – Barcelona 1:4 (0:1)
Rondon (85.); Messi (33., 51., 81.), Alexis (48.)

KOMENTARJI (158)

immortal182
23. 01. 2012 16.06
+0
DObr je messi včer odigral . drgač pa bi mogl bit 4:2 .. zadn gol je dal od štange. Se ni to ponavad za dva štelo :D
+4
da pa ti messi da gol z glavo, se moraš zamislit...mislim, najmanjši fuzbaer na planetu in da s tako lahkoto glavco...mah, no comment :)
mickica
23. 01. 2012 10.23
+9
Po mojem pa sta junaka včerajšnje tekme dva: Valdes in Messi! Če ne bi Valdes na začetku tekme fantastično ubranil tistih 2 strelov, bi se mogoče morali veliko bolj potruditi za zmago!
+22
Nisem navijač Barcelone, kapo dol Messiju.
+21
MESI KO DA MA TURBINO RES KAPO DOL EDEN EDINI LEONEL ADREAS MESSI!!!!!!!!!!!!!
legendek
23. 01. 2012 04.11
+9
Liga69
23. 01. 2012 07.15
+12
se mu kr lima žoga na noge tako kontrolo ma ta vaš messi :)
+6
Tekme nisem gledal ampak lahko povem, da je to najbolj gladka zmaga Barca letos v gostovanjih v la ligi, če seveda odštejemo el clasico (brez zamere, sam je daleč najboljše odigrana tekme Barce letos v gosteh).
doubletimes
22. 01. 2012 21.32
+19
Kako lahko rečeš, da je najboljša tekma če jo nisi gledal. Svašta!
+35
pa temu messiju bi mogli prepovedat igrat fuzbal. je predober heheh:)) kapo dol argentincu, res:)
EC
+24
če bi nekdo v fifi tako tekel s žogo kot on, bi rekel da ma heke hehe :D
janiijanii
+16
kak je pa MEEEEEESIIIIIIIII hiter - ko strela !!!!!
rudefriske
+13
temu bi lahko reklo poiigravanje z nasprotnikom :)
pohas
22. 01. 2012 21.23
+19
pa kaj te toti messi magično vodo pije al zakaj je tak dober ? zgleda da ga ma bog res rad
thiago11
22. 01. 2012 21.17
+20
škoda le k ni dal unga prostga lep strel :)
Kozeljko
22. 01. 2012 21.04
-14
In spet je Barcelona na naslovnici, kakšno presenečenje...
+9
@jurko, real igra čez 3 minute ... in bo tudi dobra tekma, upamo na presenečenje bilbaa!
Z-a-n-n
22. 01. 2012 20.58
+13
jao kwa je balotelli stopu parkerju na glavo dons. podobno kot pepe, namerno grob prekršek... takih izpadov bo zmerom več če ne bo sankcij. če ne rdeč karton takoj na tekmi, pa potem po pregledu posnetkov minimalno 5 tekem prepovedi. pa velja za balotelija in pepeja, pa še kdo bi se našu. če so lahk rooneyu dal kazen, ki je naredu manjši prekršek, bi mogl to res tud kaznovat. da ti tip pohod s kopačko glavo namerno,...
kuhu1
22. 01. 2012 20.52
-2
Zgleda, da več šteje obračun barcelone proti tretje razrednemu klubu, kot pa obračun "težko kategornikov" v londonu. Lahko bi napisali tudi kakšen članek o najmočnejši ligi na svet (premier ligi). Lep dan še naprej. :)
Seljako1899
22. 01. 2012 20.56
+7
definitivno premier liga ni najmočnejša ker barca in real bi zbila vsak angleški klub z lahkoto tko da ne kakat
kuhu1
22. 01. 2012 21.01
+5
hehe, to pa ni komentar na nivoju! španska liga: barcelona, real madrid. angleška liga: man utd, man city, arsenal, chelsea, liverpool,... Zapomni si, razlika med špansko in angleško ligo je v tem, da je v angliji vsaka tekma "velika" tekma... v španiji je pa velika tekma samo "el classico" vse ostalo je trening.
Kozeljko
22. 01. 2012 21.05
+6
cefur13, Tottenham si pazabu jao. Drugače pa +1.
kuhu1
22. 01. 2012 21.08
+3
jurko88
22. 01. 2012 21.10
+7
vseeno :) man utd- poražen, man city -poražen, arsenal -poražen, chelsea- poražen, liverpool -poražen.. se strinjam da je angleška liga je najmočnejša, klub temu barca in real vržeta use angleške klube skupi DOL :) lp
Seljako1899
22. 01. 2012 21.16
+2
city chelsea totenham klubi brez zgodovine tko da ostanejo sm utd arsenal liverpool in ja v angliji je vsaka tekma trening sam ker so ti kao "boljši" klubi preslabi da si jo prikazal kot trening drgač pa vidmo ko igra spanski klub v finalu in angleški kaj se zgodi masakr!
cae642
+0
no bracelona je res močna u zadnih letih in je v finalu dvakrat premagala united. zdj nwm reala pa js nekak nism vidu.. aja mogoce zato ker ponavad nismo mogel cež lyon
doubletimes
22. 01. 2012 21.34
+6
Zanimivo, da štejete (letos,lani) med top ekipe Liverpool! Klub, ki se lovi že nekaj let pa celo se ni kvalificiral za ligo prvakov. Potem je v Španiji tudi Valencija top ekipa. Vedno na 3. mestu. Sam folk vidi zgodovino pa mora dodat še kak klub. City je top od letos. CHeslea pa zame ni ne vem kako močen letos. Niti United me ni prepričal. Tako, da zame je letos top liga Španska!