Ljubljana, 21. 04. 2013 10.17 |

V japonski nogometni ligi izvrstno nastopa "slovenska" Omiya Ardija, saj so varovanci trenerja Zdenka Verdenika zabeležili novo zmago in tudi zabeležili novi rekord po številu zaporednih tekem brez poraza.

Za Omiyo Ardijo, ki jo vodi slovenski strokovnjak dr. Zdenko Verdenik, v napadu pa gole zabijata reprezentanta Slovenije Zlatan Ljubijankić in Milivoje Novaković, je izvrsten niz tekem. Nazadnje so na domači zelenici z 1:0 na tekmi 7. kroga japonskega prvenstva premagali moštvo Urawe in so trenutno na drugem mestu ligaške lestvice. Zmago je zagotovil slovenski reprezentant Ljubijankić, ki je zadel v podaljšku prvega polčasa in to je bil tudi edini gol na tekmi. V letošnji sezoni moštvo še ne pozna poraza (pet zmag in dva remija), niz klubske neporaženosti pa sega še dlje in je dolg že celih 18 tekem, kar je novi rekord japonske lige. Moštvo Omiye je igralo v rdečih dresih, Ljubijankić ima na dresu številko 11, Novaković pa 19, več o tekmi pa v videu ...