Köln, 11. 06. 2015 07.57 |

Svetovni prvaki Nemci so za ogrevanje pred junijskim kvalifikacijskim ciklom za uvrstitev na nogometno evropsko prvenstvo 2016 odigrali prijateljsko tekmo z reprezentanco ZDA. V Kölnu je bil končni izid 2:1 za Američane.

Domače je v vodstvo popeljal Mario Götze v 12. minuti, za goste, ki jih vodi nekdanji nemški selektor Jürgen Klinsmann, pa je izenačil Mikkel Diskerud v 41. Ko je že kazalo, da se bo tekma končala brez zmagovalca, je za ameriški preobrat poskrbel Bobby Shou Wood v 88. minuti, Nemci pa so v izdihljajih tekme zadeli le prečko.

+0
ljudje bozji bila je samo PRIJATELJSKA TEKMA sej se jim ne gre za tocke ali pa karkoli no pa mislte da bodo na prijateljski tekmi use tabulse igralce dal igrat? se vidi da nimate pojma o nogometu, treba tut kaj druge igralce sprobat novi mladi prihajajo! saj je pol zvezdnikov manjkalo in oni so imeli naprno sezono so morali pocivati naprimer muller neuer kroos..... ce nocete da se najboljsi poskodujejo potem jih treba pustit doma
+5
Popolnoma zaslužena zmaga ameriške reprezentance . Ameriška reprezentanca igra zelo moderen nogomet .,ki je zelo napadalen, kombinatoren in tudi precej učinkovit . Tudi proti nizozemski so igrali izvrstno in tudi zasluženo zmagali . Ameriški nogomet je v hitrem sponu in s takim nadlajevanjem bodo zalo nevarni najboljšim .
Symbolic
11. 06. 2015 18.19
-1
+ + +! Nemci so res igrali "lagano", vendar svetovni prvak si ne bi smel to dovoliti! BRUKA, pa prijateljska gor ali dol... Američani odlični v obeh tekmah!