Torino, 23. 10. 2011 08.24 |

Nogometaši torinskega Juventusa so v zadnjem prvenstvenem krogu remizirali z Genoo Valterja Birse. Točko je gostom v 86. minuti dvoboja zagotovil Andrea Caracciolo (2:2).

Nogometaši Juventusa so v 8. krogu Serie A gostili Genoo Valterja Birse, Primorec pa ni kandidiral za dvoboj. Gostitelji so na domačem stadionu pokazali več od tekmeca, a to ni zadostovalo za zmago. Domačine je v vodstvo popeljal Alessandro Matri, gostje so izenačili prek Marca Rossija, v nadaljevanju pa je Matri z drugim golom Juve pripeljal na prag zmage, a je v 86. minuti za končnih 2:2 zabil Andrea Caracciolo.

Andrea Caracciolo
Andrea Caracciolo FOTO: Reuters

"Igrali smo z vedno neugodno Genoo, a vseeno igrali zelo dobro, si ustvarili številne priložnosti, za katerimi nam je lahko po tekmi žal," je po končanem dvoboju razlagal trener stare dame Antonio Conte in nadaljeval: "Kljub vsemu smo ostali na prvem mestu in tudi v prihodnje moramo igrati na takšnem nivoju. Raje bi izgubil današnjo tekmo in zmagal zadnje tri, kot pa da smo vknjižili štiri zaporedne remije. Pot do cilja je še dolga in tudi v prihodnje moramo rasti. Ne pozabite, kje smo bili v zadnji sezoni."