Malles, 12. 07. 2011 10.24 |

Nogometaši italijanskega Palerma so odigrali pripravljalno tekmo z lokalnim nižjeligašem Val Venosto in zmagali s kar 18:0, bolj kot visoka zmaga pa veselijo dobre poteze enega ključnih mož zasedbe Palerma Josipa Iličića.

Nogometaši Palerma so na prijateljski tekmi s kar 18:0 odpravili Val Venosto, eden boljših posameznikov na terenu pa je bil slovenski reprezentant Josip Iličić. Jojo, kot ga kličejo nogometni prijatelji, se je v 49. minuti vpisal med strelce, bolj kot to pa je navdušila njegova poteza v 87. minuti, ko je zaposlil romunskega napadalca Dorina Goiana.

Dvoboj je v udarni enajsterici začel le Armin Bačinović, Kranjčan Iličić pa je v povsem spremenjeni enajsterici začel drugi polčas. Siniša Anđelković je igral od 66. minute, Jasmin Kurtić pa ni dobil priložnosti.