Los Angeles, 16. 07. 2016 11.14 |

V ameriški nogometni ligi MLS sta se pomerila Los Angeles Galaxy in Houston Dynamo. Gostitelji so zmagali z 1:0, v drugem polčasu je bil uspešen Gerrard. Mike Keane je v prvem polčasu zapravil enajstmetrovko.

Na lestvici zahodne konference lige MLS je Los Angeles na tretjem, Houton pa na zadnjem mestu, a je bil razplet njune medsebojne tekme zelo tesen. Moštvo iz Kalifornje je zmago pred svojimi navijači, edini gol na tekmi je dosegel Steven Gerrard. Že v prvem polčasu je Robbie Keane izvajal enajstmetrovko, a je streljal mimo gola. Nato pa je v 66. minuti vratar Houstona Joe Willis obranil strel Keana, odbito žogo pa je v prazno mrežo poslal Gerrard.