Šanghaj, 24. 07. 2012 09.14 |

Nogometaš Didier Drogba, ki se je iz letos iz Londona preselil v Šanghaj, je navijače navdušil že na prvi tekmi v dresu novega kluba. Njegov novi klub Shengua je na uvodni tekmi kitajskega nogometnega prvenstva iztržil remi.

Izkušeni napadalec in reprezentant Slonokoščene obale Didier Drogba je prispeval pomemben delež k osvojeni točki svojega moštva Shanghai Shengua na uvodni tekmi kitajskega prvenstva v prvi nogometni ligi. Nekdanji napadalec londonskega Chelseaja je prispeval podajo v 68. minuti tekme za izenačenje na 1:1, kar je bil tudi končni izid.  Oba zadetka si lahko ogledate v videu ...