Ljubljana, 19. 07. 2012 12.30 |

Hrvaški aktualni prvaki so v drugem predkrogu kvalifikacij za nogometno Ligo prvakov na tekmi v Bolgariji proti Ludogoretsu v sodnikovem podaljšku z golom Ante Rukavine rešili svojo kožo (1:1).

Bolgarski državni prvaki so bili celotno tekmo precej boljši nasprotnik in so svojo premoč kronali v 67. minuti, ko je zadel Marcelinho. Zagrebško čast je v sodnikovem dodatku po podaji Sammirja rešil rezervist Ante Rukavina, ki je zadel še kako pomemben gol v gosteh. Domači igralci so protestirali pri glavnem sodniku, saj naj bi strelec Dinama v skoku podrl domačega vratarja, a sodnik Radek Příhoda svoje odločitve ni spremenil.