New York, 02. 10. 2016 09.38 |

V ameriški nogometni ligi (MLS) sta se pomerii moštvi Houstona in New Yorka. Po zaslugi Davida Villa je NY City zmagal (2:0), saj je Španec dosegel oba gola in dosedaj v sezoni zbral že kar 21 golov.

V ameriški nogometni ligi (MLS) sta se pomerii moštvi Dynamo Houston in New York City. Slednji so se z zmago zavihteli na prvo mesto vzhodne konference, zasluge za zmago pa ima Španec David VIlla. Oba gola je dosegel v drugem polčasu, prvega v 52. minuta iz strani, drugega za potrditev zmage Cityja pa v sodnikovem podaljšku, ko je z močnim in natančnim strelom zadel pod prečko. To je bil že njegov 21. gol v sezoni, enega več kot jih ima na "kontu" Bradley Wright-Phillips (New York Red Bulls) v boju za prvega strelca MLS.