Ljubljana, 27. 04. 2015 16.56 |

Na tekmi turškega prvenstva med Trabzonsporom in Galatasarayjem (2:1) je bilo "vroče" v zaključku tekme. Sodnik je zaradi prerivanja igralcev pokazal kup kartonov, na koncu pa je dobil s tribune v glavo vžigalnik.

Glavni sodnik je imel polne roke dela in je skupaj pokazal kar 14 kartonov (od tega enega rdečega), večino v zaključku tekme, ko je prišlo do prerivanja med igralci. Gostitelji so povedli po 20 minuta igre, gol je dosegel Hurmaci, Colak je izenačil v 67. minuti, odločitev pa je padla v 85. minuti, ko je bil uspešen Medjani. Zaiskrilo se je v zaključku tekme po enem od prekrškov, so se začeli prerivati igralci na terenu in glavni sodnik Ali Palabiyik je imel polne roke dela. Po tem, ko so se igralci umirili, je pokazal celo kopico kartonov, za "nagrado" pa mu je v glavo priletel vžigalnik. Tekmo je dobil Trabzonspor z 2:1.