maribor, 19. 08. 2011 10.47 |

Nogometaši Maribora so po odličnem drugem polčasu in zadetku Etiena Velikonje premagali veliki Glasgow Rangers (2:1) in si pred povratno tekmo 4. predkroga kvalifikacij za nastop v Ligi Evropa pripravili lepo izhodišče.

KOMENTARJI (58)

Tomaz Skof
20. 08. 2011 08.40
pa napadat iz HRBTA takoj te je močno igralec izgubljen!!!
Tomaz Skof
20. 08. 2011 08.38
tak treba igrat kot MEZGA !! VSE od sebe!
neki.stajerc
20. 08. 2011 00.41
wawer 19.08.2011, 16:20 10 Svaka čast za tale gol ampak vsi pozabljamo, da je Mezga naredil največje delo. Super igra in zaslužena zmaga, ni kaj. jaz pa rečem ko je velikonja noter prišo je naredil igro oz napad takoj učinkovitejši volaš je neroden in nezndaljiv za napad je imel vsaj tri lepe priložnosti ampak je imel neroden pristop ter nedoločen in neznajdljiv kar pa je velikonja nasprotje
20. 08. 2011 00.33
gremo maribor !!!! končno se je igralo na višjem nivoju sem se pravilno odločil da sem šel vseeno ne tekmo čeprav sem po malem dvmil v vas
20. 08. 2011 00.32
volaša bi mogo že prej vun dat pa velikonjo noter sem se skozi dro na igrišče na konci me je le trener uslišal
19. 08. 2011 17.40
IVO1965--BRAVO ,,,, in olimpija05(kot ji jaz pravim), je igrala zelo dobro, zal pa so spet sodniki pokazali, da smo mali narod....smo pa zmeraj zraven z velikimi...to sta letos dokazala mb in lj....vsa cast deckom...
simy001
19. 08. 2011 17.16
bravo maribor !
dinho80
19. 08. 2011 16.50
jaz sem mislil da nena prav vidim ko je velikonja dal gol v zadnji minuti upam da še ne bo odšel hitro in da bo dobil prednost pred volašom.
anonym253
19. 08. 2011 16.40
se da kje ogledat tekmo ? ker nisem mogo gledat ... :/
wawer
19. 08. 2011 16.20
Svaka čast za tale gol ampak vsi pozabljamo, da je Mezga naredil največje delo. Super igra in zaslužena zmaga, ni kaj.
mihicc
19. 08. 2011 16.10
pustili ste srce na igriscu! fanje bravo! ste pa legende res! se na povratni tk!
Matic Sorn
19. 08. 2011 15.51
škoda da niso take igre prikazal že proti Maccabiju :(
Sanel Jusi?
19. 08. 2011 15.47
rajko20319.08.2011, 13:028 HEHE KJE JE OLIMPIJA NIMA POJMA O NOGOMETU OLE OLE MARIBOR ŠAMPIJON zmaga maribora in upam morebitno napredovanje v skupinski del tekmovanja,je pomenbno za celoten slovenski nogomet,in mislim da nas je tu veliko k nismo ravno zvesti mariboru pa smo včeraj stiskal pesti..sem navijač olimpije in mislim da si je olimpija veliko bolj zaslužila napredovanje proti avstriji,kot pa maribor takrat proti židom..žal mi je da maribor ni uspel odigrati takega polčasa proti židom,bi imeli najmanj ligo evropa v žepu,genk je pa lažji nasprotni od rangersov,kar pomeni.....lp iz lj.
busta-rusta
19. 08. 2011 15.26
Drugeče v GB Rangersi slovijo po tem, da v 140 letni zgodovini niso osvojili ničesar pomembnega, vprašajte kakšnega Angleža kako njihovi najslabši klubi pometajo s Škotskimi prvaki.
busta-rusta
19. 08. 2011 15.07
ups Lige Evropa :-)
busta-rusta
19. 08. 2011 15.06
Ja ziher bojo zdej prvaki Lige pravkov... In po čem slovijo Glasgow Rangersi? Ena samcata evropska lovorika 1972 UEFA cup...