Nogomet

Velika poteza navijačev bosanskega kluba: zbrali so denar za okrepitve kluba, ki se bori za obstanek

Tešanj, 27. 12. 2017 15.15 1 min branja 2

TOŠK Tešanj finančna pomoč

500 evrov so zbrali Atomci, navijači bosanskega drugoligaša TOŠK iz Tešanja. Denar so nakazali na račun omenjenega kluba z željo, da pripomorejo k boljšemu finančnemu stanju kluba. Na nek način je šlo za božično darilo klubu, ki se bori za obstanek. S tem denarjem, upajo, bodo v klub uspeli zvabiti nove okrepitve.

V zadevo ob nakazilu na tekoči račun kluba TOŠK Tešanj so Atomci zapisali "Donacija navijačev za okrepitve", hrvaški 24sata pa dodaja, da to ni prvič, ko so omenjeni navijači pomagali klubu.

Pred tem so že stopili skupaj in plačali kazen, ki jo je klub prejel v preteklosti, in sicer je šlo za kazen v višini okrog 1000 evrov (7700 BAM), ki jo je moštvo dobilo zaradi protestiranja glede domnevno slabega sojenja ob porazu proti sarajevskemu Olimpicu. TOŠK trenutno zaseda 14. mesto v drugi bosanski ligi in za točko zaostaja za 13. mestom, ki bi ga še obdržalo v ligi.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ledr
28. 12. 2017 10.23
Kaj 500 EUR so jim dali??? Mater pa za ta denar bodo ja lahko kupili celo novo ekipo...
SEJBOBOL
27. 12. 2017 15.26
zanimivo .....
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763