Sevilla, 03. 12. 2014 19.20 |

Nogometaši Seville so tudi na povratni tekmi šestnajstine finala španskega kraljevega pokala zanesljivo ugnali Sabadell in se uvrstili v nadaljevanje tekmovanja. Po zmagi s 6:1, so tokrat slavili s 5:1, Iago Aspas pa je v dobrih treh minutah dosegel kar tri gole.

Nogometaši Seville so tudi na drugi tekmi visoko premagali Sabadell in se s skupnim izidom kar 10:2 uvrstili v osmino finala španskega kraljevega pokala. Gostje iz okolice Barcelone so sicer povedli v 22. minuti, ko je enajstmetrovko natančno izvedel Juan Collantes. Kljub vodstvu so bili gostje še naprej daleč od senzacionalnega preobrata, gostitelji pa so izenačili še pred koncem prvega polčasa. Za 1:1 je zadel Kevin Gameiro. V drugem delu je na sceno stopil Iago Aspas. Nogometaš, ki je Sevilli posojen s strani Liverpoola, je namreč v dobrih treh minutah dosegel 'hat-trick' in varovancem Unaia Emeryja zagotovil prepričljivo zmago. Zadnji gol na tekmi je dosegel Gerard Deulofeu.

Sevilla – Sabadell 5:1 (1:1) / prva tekma 6:1
Gameiro (35.), Aspas (59., 60., 62.), Deulofeu (81.); Collantes (22./11-m)