Santander, 21. 11. 2011 20.39 |

Nogometaši Malage so v zadnji tekmi 13. kroga španske Primere Division na gostovanju s 3:1 ugnali Racing iz Santanderja in se s šesto zmago v sezoni zavihteli na peto mesto na prvenstveni razpredelnici.

Na stadionu El Sardinero se je igra razživela šele v drugem polčasu, prvi pa so udarili gostje. Zmedo v kazenskem prostoru Racinga je namreč izkoristil Isco in Malago popeljal v vodstvo. Varovanci Manuela Pellegrinija so prednost podvojili v 65. minuti, ko je strel z glavo Jorisa Mathijsena v lastno mrežo preusmeril Alvaro Gonzales. Gostitelji so pet minut pozneje le uspeli vrniti udarec prek Manuela Arane. Vse dvome o zmagovalcu je v 89. minuti razblinil Seba Fernandez, ki je spretno in z nekoliko sreče zaključil lepo akcijo gostov. Nogometaši Malage so se z novo zmago zavihteli na peto mesto, pred njimi so tako le še Levante, Valencia, Barcelona in madridski Real.

Racing Santander – Malaga 1:3 (0:0)
Arana (70.); Isco (48.), Gonzales (65./ ag), Fernandez (89.)