Malaga, 28. 11. 2011 20.30 |

V zadnji tekmi 14. kroga španske nogometne Primere Division je Malaga z 2:1 odpravila Villarreal in se znova zavihtela na peto mesto prvenstvene razpredelnice. Zmagoviti gol je bil 'delo' Isca.

Obračun na stadionu La Rosaleda so gostitelji začeli sanjsko, saj so povedli že v peti minuti. Kot je izvedel nekdanji član Villarreala Santi Cazorla, francoski reprezentant Jeremy Toulalan pa je z glavo ugnal gostujočega vratarja Diega Lopeza. 'Rumena podmornica' je udarec vrnila že 11 minut pozneje. Hiter protinapad je z natančnim strelom zaključil Marco Ruben. Varovanci Mauela Pellegrinija so znova povedli še pred koncem prvega polčasa, ko je bil po hitri akciji natančen Isco. Gostje so se v drugem delu podali v lov za izenačenjem, še več zagona pa so dobili v 75. minuti, ko je bil zaradi drugega rumenega kartona izključen strelec prvega gola na tekmi Toulalan. Kljub številčni prednosti na terenu pa letošnji udeleženci Lige prvakov niso uspeli več spraviti žoge za hrbet domačega vratarja Willyja Caballera in ostalo je pri zmagi Malage z 2:1. S sedmo zmago v tej sezoni so se Andaluzijci znova zavihteli na peto mesto španske Primere Division.

Malaga - Villarreal 2:1 (2:1)