Malaga, 22. 10. 2011 18.30 |

V 10. krogu Primere Division so nogometaši madridskega Reala povsem nadigrali 'okrepljeno' Malago (4:0). Prvi zvezdnik moštva iz španske prestolnice Cristiano Ronaldo je že v prvem polčasu dosegel hat-trick.

Cristiano Ronaldo je bil nerešljiva uganka za domačo obrambo.
Cristiano Ronaldo je bil nerešljiva uganka za domačo obrambo. FOTO: Reuters

Gostje iz Madrida so že po uvodnem sodnikovem žvižgu krenili brezkompromisno in do konca prvega polčasa mrežo domačinov zatresli kar štirikrat. Pobudnik 'goliade' je bil Gonzalo Higuain, Cristiano Ronaldo pa je vknjižil klasični hat-trick. V drugem polčasu so nogometaši ekipe iz Andaluzije zaigrali precej podjetneje in si kmalu priigrali kar nekaj zrelih priložnosti. Kar nekaj takih se je ponudilo napadalcu Salomonu Rondonu, vendar je izkušeni Iker Casillas vselej vrhunsko posredoval. Beli balet nikakor ni našel igre iz prvega polčasa, visokoleteča Malaga pa kljub temu ni uspela doseči niti častnega zadetka, kar je sila potrlo domače navijače. Lastnik Malage šejk Abdullah Al Thani je namreč pred začetkom sezone namenil zajeten kupček denarja za okrepitve, vendar se je še enkrat več pokazalo, da za kemijo v moštvu ni dovolj le globok žep.

23. 10. 2011 20.14
@ alterego malaga je igrala dobro..poglej kake priložnosti so imeli..niso meli sreče toje to.. HALA MADRID <3
alterego
23. 10. 2011 16.38
že druga zaporedna slaba tekma Malage! bo treba zamenjat trenerja?
Jezek_3
23. 10. 2011 14.38
Ronaldo in Real <3 Hala Madrid <3
united666
elzan 22.10.2011, 20:52 Ne nisem :) Greenie21 je legenda:) dinho80 prav tako ENA IN ISTA OSEBA, EJ TI MAS PROBLEM STARI:)))
PirateCerealGuy
23. 10. 2011 13.52
Cristiano777 Isto je bilo lansko sezono. Enkrat je Messi v formi, Ronaldo pa ne. Enkrat pa je Ronaldo v formi, Messi pa ne. Forma pride in gre.
Cristiano777
23. 10. 2011 12.45
Ma kaksn Messi, a je igrau uceri barcin vesoljcek? Sam po zgresenem penalu se ga spomnem:) Cristiano ke dalec pred vesoljckom!!!! HALA MADRID!
23. 10. 2011 12.41
Ja sej se vid da se ne razumes v nogomet pa v lepe gole(Just-us) ko bos ti dal tak gol kot je kiki zadel za 3-0 se javi pa kej komentiraj, misls da je to lahko narest??! Za tretji gol pa lahko sam gledas ker vrjetno ne znas z peto udarit zogo, ker si pac lesen:))
Just-us
23. 10. 2011 12.13
Zaslužena zmaga reala drgač pa goli Ronalda nč posebnega no razen 3. Ta je bil pa lep
23. 10. 2011 10.02
greenie21 & elzan ...sory eni smo med tem gledal tekmo in nismo mel časa hodt na 24 ur gledat vaše brezvezne komentarje,...sj vrjamem da si starejši kokr se razbere iz komentarjev...navijam za real in moj komentar iz učerajšne tekme je: prvih 10 minut je malaga igrala uredu, ko je padel 1 gol jim je padla samozavest in padlo je nekaj golov , v 2 polčasu je malaga izbrala odlično taktiko, in real potisnila na svojo stran, sleedili so napadi malage in protinapadi reala, ki žal niso bli uspešni,...vsa čast Iker-ju ker je branil kar nekaj lepih strelov,...vidi pa se da Malaga napreduje, imel so veliko lepih priložnosti vendar žoga ni želela v gol....iHalaMadrid!
bubsss
23. 10. 2011 03.23
REAL ruši , barca PUŠI ! Midget Hollywood Club Geycelona je danes spet pokazala igralske sposobnosti ki jih obvladajo in pomoc sodnikov ki jim dobesedno podarjajo penale in premoc na terenu . Ko cloveckom ne gre sledi iskljucitev nasprotnega igralca ampak dases niti z darilom niti z iskljucitvijo Kanoute-ja jim ni ratalo ;)) HALA MADRID
stermyyyyy
23. 10. 2011 01.21
kera slika xD
josemourinho
23. 10. 2011 01.01
Cristiano Ronaldo je včeraj odigral svojo 102. uradno tekmo v dresu kraljevega kluba in je zabil že 98. gol. V La Ligi je odigral 71 tekem in zabil kar 76 golov. Res edinstven nogometaš. Za moje pojme, daleč najboljši nogometaš vseh časov.
G-SHOCK
23. 10. 2011 00.49
nikicasan lol... messi je človek kot vsi ostali. samo ste čudni da se ubadate kdo je bolši. škoda da ni več takih igralcev,.. da bi mi navadni smrtniki imeli gledati lepši nogomet...
MANCHESTER UNITED &lt;3
23. 10. 2011 00.46
ahahhahahah GLORY GLORY MAN UNITED!!!
three96
23. 10. 2011 00.34
nikicasan Messi je pač kiksnil penal, sam dvomim, da ga Ronaldo nebi pod takim pritiskom. 5 minut čakat na izvedbo, pa še odločilen penal... Težko je vse to skupej ;)