Patricio ubranil enajstmetrovko Pogbaju, United remiziral v gosteh

Wolverhampton, 19. 08. 2019 22.41 |

Na zadnji tekmi 2. kroga Premier League je Manchester United gostoval pri Wolverhamptonu. Rdeči vragi so povedli v prvem polčasu, v drugem so domači izenačili (1:1). Golman Wolverhamptona je ubranil enajstmetrovko Pogbaju.

Manchester United je na uvodni tekmi nove sezone premagal Chelsea s 4:0, Wolverhampton pa je za uvod v Leicestru iztržil remi brez golov. Na tekmi 2. kroga je Manchester United gostoval na stadionu Molineux in je povedel z golom Anthonyja Martiala v 27. minuti, v drugem polčasu pa so domači izenačili, lep gol je dosegel Ruben Neves v 55. minuti. Junak tekme je bil na koncu vratar Rui Patricio, ki je v drugem polčasu v 68. minuti ubranil enajstmetrovko Paulu Pogbaju. Na lestvici Premier League je United na četrtem mestu s štirimi točkami, Wolverhampton je 13. z dvema točkama.