Beograd, 27. 04. 2014 10.18 |

Nogometaši Crvene zvezde so izgubili večni derbi s Partizanom (2:1). Trener rdeče – belih Slaviša Stojanović je bil po končanem dvoboju razočaran, saj so njegovi izbranci v prvem polčasu zapravili kar dva strela z bele točke.

Nogometaši beograjske Crvene zvezde so na večnem derbiju s Partizanom morali čestitati tekmecu za zmago. Razloge za poraz pa morajo iskati predvsem pri sebi. Kar dve zapravljeni 11-metrovki sta preveč, da bi se lahko po 90 minutah dvoboja veselili zmage, ali pa vsaj točke. "Ko izgubiš dvoboj v zadnji minuti, zapraviš dva udarca z bele točke, potem je vsekakor težko. Ostati moramo mirni in zbrani, kot do tega trenutka, predvsem pa ne smemo izgubiti strategije. Še naprej smo tu, kjer smo, potrebno je ohraniti položaj na lestvici, pred nami pa so še štirje obračuni," je po dvoboju razlagal slovenski trener beograjske Crvene zvezde Slaviša Stojanović.

Rdeče – beli so dvoboj izgubili v zadnji 90. minuti, njihova prednost na lestvici pa po porazu znaša tri točke. "Žoga je bila v naših nogah in morali bi jo pametneje zadržati, morda izsiliti prekršek. Po naši napaki je sledil nasprotni napad, zaključen s fenomenalnim golom. Po golu ni bilo več časa za vrnitev," je še dodal Ljubljančan, ki bo skušal s svojimi izbranci na zadnjih štirih dvobojih sezone zadržati položaj na lestvici in zvezdo popeljati do tako želenega državnega naslova.