Mostar, 16. 07. 2014 07.27 |

Nogometaši NK Maribora so na prvem dvoboju 2. predkroga Lige prvakov remizirali na gostovanju pri Zrinjskem iz Mostarja (0:0) s čimer so si pred povratnim dvobojem v Ljudskem vrtu zagotovili dobro izhodišče. Trener Ante Šimundža je rezultat ocenil kot pravičnega.

"Taktična tekma, po kateri lahko rečemo, da je rezultat pravičen. Prišli smo prvi do priložnosti, v drugem polčasu prevladovali na igrišču. Nismo si ustvarili več obetavnejših situacij, smo pa onemogočili gostitelje. Vedeli smo, kaj si želimo. Pomembna nam je uvrstitev v naslednji krog in zavedali smo se, da je danes to prvi polčas tega dvoboja. Odločitev bo padla v Ljudskem vrtu, imamo pa dobro izhodišče za napredovanje," je po 90 minutah dvoboja v Mostarju dejal trener slovenskih nogometnih prvakov, igralcev NK Maribora, Ante Šimundža.