LJ
Weather
21° | 12°

 

Ševčenko ostaja v Londonu

Londonski Chelsea Andreju Ševčenku vendarle ni dovolil povratek v Milano. Angleži želijo Italijanom ukrajinskega reprezentanta prodati za 20 milijonov evrov, o posojo pa ne razmišljajo več.

V Milanu so nad zasukom zadeve kar malce šokirani. „Londončani so se premislili v zadnjem trenutku. Kazalo je že, da so stvari dogovorjene, potem pa so nam sporočili, da lahko Ševčenka le kupimo. Posodili pa nam ga ne bodo,“ je bil razočaran glavni operativec Milana Adriano Galliani. „Za prestop zahtevajo nič manj kot 20 milijonov evrov. Ševčenko je že dopotoval v Milano, kjer bi še nocoj uredili vse potrebne papirje. Tako pa je vse padlo v vodo,“ dodaja Galliani.

Andrej Ševčenko

Andrej Ševčenko je upal, da se bo vrnil v Milano. (Foto: Reuters)

Po sestanku lastnikov obeh klubov na Sardiniji, Romana Abramoviča in Silvia Berlusconija, je že kazalo, da bo Ševčenko nogometno pot kot posojen igralec nadaljeval v Italiji, vendar so se stvari v zadnjem trenutku vnovič zasukale in Ukrajinec bo kot kaže v Londonu še naprej obsojen na sedenje na tribuni ali na klopi ..


Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 11
 
chelsea4ever 22.08.2008 14:32:00
mene sm zanima keda bo dal 24ur da real.madrid za robinhia zahteva 40miljonov evrov ker je z vse povsot ta novica...pol mate pa neko reklamo na tv najhitrejsi pa to je najbolj pocaasna stran v sloveniji
 
apokalipto1 22.08.2008 14:12:33
ah, la pa če bi šu. itak verjetn nbo kj dost igrou letos za chelsea
martin-martin 22.08.2008 13:56:02
čist vssen mi je če gre v milan al ne ker v chelseaju tak nič ne naredi!! drgač pa sta oba kluba zakon sam chelsea še posebej CHELSEA 4-EVER
 
ce bi blo kej od njega nebi sedu na klopi..
 
Chris4 zdej si pa prjavu tako vn..jao:S Shevchenko je dajou gole za milan tkrt k se je Drogba še bos na pesku igrou..zdej mu bo pa profesor?haha več vica pa še ne..omfg

Lp usem
 
shevchenko7 22.08.2008 09:57:53
Chris4
de de..Drogba pa za Shevchenka profesor!!?...Shevchenko je 3.najbolsi strelc v zgodovini lige prvakov...se ne recem d je slab Drogba ampak ce bo kdo kerga ucu bo Shevchenko Drogbaja
 
Chris-verjetno spremljaš nogomet eno, dve, mogoče tri leta? Ševa je verjetno lahko dal kakšen nasvet Drogbaju (zjebal ga je pa Chelsea z Mourinhom na čelu-ko so pokupili konkurenčne vrhunske napadalce)
Nimaš blage - Chelsea nikoli ni bil in nikoli ne bo klub s srcem! Je pa klub, ki dela samo za finančno blaginjo svojega lastnika (Abramovich and Co.)
 
apokalipto1 22.08.2008 09:13:07
ha,chris, optimist
 
I_love_chelsea

A si ti prtegnjen??? Namesto Drogbaja?? Drogba je profesor za njega!! Bil in bo!! Napad Chelsea mora bit Drogba-Anelka!!
Sicer pa nej dajo Šlevo noter ni panike...bolje za Man Utd...ker tip je nesposoben!!! No sej pa itak bo vse isto ko lani...samo da letos zna bit spet treble (premiership, liga prvakov in FA cup)!! Če pride še Berbatov bo pa sploh hudo! Pa tud če ne pride bo!!!
 
naj mu dajo vsaj priložnost mogoče se bo izkazal nazadnje ko je igral proti boltonu je dosegel gol ja mu bi vsaj dau en polčas če ne celo tekmo
Več komentarjev