Sarma in druščina 'povozili' Kurtićev Sassuolo

Sassuolo, 22. 09. 2013 15.25 |

Če so nogometaši italijanskega novinca med elito Sassuola dolgo verjeli, da lahko presenetijo veliki Inter, so njihove sanje ugasnile po vsega 45 minutah. Zasedba iz Milana je namreč že ob polčasu vodila s 3:0, dvoboj pa se je končal s kar 7:0 za Samirja Handanovića in druščino.

Nogometaši italijanskega velikana Interja počasi že igrajo na nivoju, ki ga od njih pričakuje novi trener Walter Mazzarri. To so kot zadnji občutili nogometaši novinca med elito Sassuola, ki so pred domačimi gledalci izgubili s kar 7:0. Samir Handanović in druščina so bili razpoloženi, še posebej pa stratega naerazzurov veseli dejstvo, da se je z dvema goloma po poškodbi vrnil argentinski napadalec Diego Milito.

Samir Handanović
Samir Handanović FOTO: Damjan Žibert

Po prvem polčasu je bilo za goste iz Milana 3:0, v nadaljevanju pa je prav Milito povzročal ničkoliko preglavic Jasminu Kurtiću in druščini in svoji ekipi pripomogel do visoke zmage. Oba slovenska legionarja sta na zelenici prebila celoten obračun. Ob tem dodajmo, da je to druga najvišja gostujoča zmaga Interja v zgodovini kluba. Višja je bila le tista iz leta 1933, ko so s kar 9:0 odpravili Casale.