LJ
Weather
21° | 12°

 

Rooney Pepeju: Idiot!

Nogometni dvoboj četrtfinala španskega kraljevega pokala je zaznamoval tudi incident Pepeja, ki je stopil na roko argentinskemu virtuozu Lionelu Messiju. Nogometni asi zgroženi gledajo na nešportno potezo.

Pepe

Pepe je stopil na roko Lionelu Messiju. (Foto: Reuters)

"Kakšen idiot je Pepe. Včasih gre ljudem resnično na živce,“ je na družbenem omrežju Twitter o nešportni potezi branilca madridskega Reala Pepeja zapisal napadalec Manchester Uniteda Wayne Rooney, ki ne odobrava početja Brazilca s portugalskim potnim listom. Omenjeni je namreč hodil proti glavnemu sodniku dvoboja in stopil na roko Lionelu Messiju, kamermani pa škandalozne poteze niso spregledali.

Z besedami 'kakšen butec' je Pepeja označil mladi zvezdnik Arsenala Jack Wilshere. Sicer pa se je simuliranja nogometašev na omenjenem dvoboju dotaknil branilec rdečih vragov Rio Ferdinand: "Če me vidite, da pritečem na igrišče po tem, ko me z zelenice odnesejo na nosilih, me lahko v naslednjem trenutku 'pokosite' z obema nogama.

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 344
 
pa dej nehite vi ko neka govorite o rooneyo 1.rooney se je takoj opravičo (pepe se še zdaj ni ) 2. rooney je to naredo enkrat v živlenju (pepe 100x) 3.rooney je dobo svojo kazen( pepe ni dobo kazni) 4.kar je pepe naredo je 5x huje
čas je ,da te dobre igralce res zaščitijo, pa naj bo messi ,ronaldo, rooney....se spomnite virtuoza rinalda,
 
ninaaronaldo 20.01.2012 07:30:33
to kar je pepe naredil messiju je res nešportno ampk v tistem trenutku gotou ni vedu kuga bi naredu ker je biu tko jezen . svaka čast barci. drugač pa HALA MADRID<3<3
 
Zakaj mu že enkrat ne dajo kakšne kazni? V Angliji za rasistično opazko fasaš 5 tekem prepovedi, ta žival pa še kar igra...
Sodnik_Kriv 19.01.2012 23:25:04
Zdj pa komaj čakam tekmo med Man. U. - Real Madrid :D
Dejan Bismarck 19.01.2012 22:47:51
Vsepovsod je žal isto.....v nogometu imaš primitivce, v tem primeru pač Pepe, pritivci so v politiki, primitivci so tudi med komenarji tega članka in ostalih. Tisti, ki to so se tega žal ne zavedajo.......zato jim je polovica oproščena. :) Vse se začne z osnovnim bontonom in spoštovanjem sočloveka. :)
Ferdinand zmaga!
Marko Hribar 19.01.2012 22:24:07
zanimivo pa da noben ni uprašu Messija kaj si misli o tej potezi :D Al pa Pepčka zakaj je to naredu?? :D
nevem kaj se rooney oglaša res da proti črni gori ni bilo tako hudo vendar on je med zadnjimi ki lahko kaj pripomnejo!
povrsniste24kur 19.01.2012 22:18:50
men pa je pepetova poteza bila všeč, pa ne ker mi je messi anti, al pa real tako kul, fine so take poteze predvsem zato, da se na igrišču nekaj dogaja, mora bit neki šov in prav je, da je pepe vedno dober za kako presenečenje, se vsaj nasmejim doma, ko gledam dva anti kluba pa še malo šova zraven.
povrsniste24kur 19.01.2012 22:20:21
aja, to sem še pozabil. veste kaj pa je najbolj smešno? kako se realovi navijači tukaj na veliko opravičujejo barceloninim za pepetovo potezo, no to pa je še skoraj najbolj funny
iniesta-8 19.01.2012 23:06:59
oprosti šov se lahko naredi tudi drugače,.. ne pa z tako potezo da namerno stopi z kopačko na roku nasprotnemu igralcu,... če pa se tebi ob taki potezi smeje, pa sočustvujem z tabo, da si tako bodi,. pa brez zamere,..
iniesta-8 19.01.2012 23:07:12
bogi*
pravaresnica123 20.01.2012 07:24:02
Otroci spat!!!
Več komentarjev