Ronaldo dosegel že 150 golov v dresu Reala

Madrid, 02. 09. 2012 21.32 |

Madridski Real je v 3. krogu Primere Division gostil Granado in po zaslugi Cristiana Ronalda dosegel prvo letošnjo zmago v španskem prvenstvu. Obenem je portugalski napadalec dal že svoj 150. gol v kraljevo belem dresu.

Cristiano Ronaldo je v dresu madridskega Reala zbral že 150 zadetkov.
Cristiano Ronaldo je v dresu madridskega Reala zbral že 150 zadetkov. FOTO: Reuters
Varovanci Joseja Mourinha so vseskozi nadzorovali potek srečanja in brez večjih težav le dosegli prvo letošnjo zmago v španskem prvenstvu. Blestel je najdražji nogometaš sveta Cristiano Ronaldo, ki je mrežo Tona zatresel dvakrat. Prvič je portugalski reprezentant udaril v 26. minuti, ko je izkoristil podajo Joseja Marie Callejona. Mrežo pa je z nekoliko več truda zatresel še v 53. minuti, kar je bil njegov že 150. gol v dresu kluba iz španske prestolnice. Končnih 3:0 je postavil Gonzalo Higuain. Trener španskih prvakov Mourinho je v začetno enajsterico uvrstil tudi Luko Modrića, ki je v svojem krstnem nastopu v La ligi pokazal veliko želje, vendar mu nasprotnikove mreže ni uspelo zatresti.
Portugalec je iz igre odšel v 64. minuti, potem ko ga je z grobim prekrškom zaustavil Borja Gomez. FOTO: Reuters

Real Madrid – Granada 3:0 (1:0)
Ronaldo 26., 53., Higuain 76.

KOMENTARJI (89)

xjanezx
03. 09. 2012 11.55
+8
tale zgodba je zame najbolj resnična. Ronaldo je razočaran nad klubom zato, ker mu ne pustijo iti v Portugalsko, kjer ima njegova družino obletnico smrti njegovega očeta. To naj bi Ronalda po tekmi teplo kar 20 minut v slačilnici Reala... bomo videli, kaj se bo izcinilo iz te zgodbe, verjetno pa so stvar že rešili, ker je Ronaldo v intervjuju zatrdil da se bo sedaj posvečal portugalski reprezantanci.
prava resni.ca
03. 09. 2012 12.15
+1
Ronaldo bo tko zapustil Madrid, ker je sedaj reprezentancni premor, in ce je 7.9. oce umrl, potem bo takrat ze izven Madrida.
IcemaN-X
03. 09. 2012 08.47
+10
kaka niti ene same minute... na takšnih tekmah bi ga morali ogreti... je vreden 65miljinov, za kolikor je prišel..samo mu ne pustijo dokazati..
dalmatic
03. 09. 2012 10.55
-4
dalmatic
03. 09. 2012 10.56
+4
prva sezona 25 tekem,druga sezona 17 tekem,lanska sezona 27 tekem,na niti eni sami tekmi ni dokazal,da je vreden 65 mil.imel je par prebliskov,ampak to še zdaleč ni za 64 mil.
fireball1
03. 09. 2012 06.52
+12
ammm....zabil je že svoj 151 gol!!!!!!!!! 2. poškodba ni huda, saj naj bi že zaigral za reprezentanco - dobil je samo močan udarec v stegensko mišico. 3. po tekmi je 20 minut jokal v slačilnici (verjetno ste opazili, da tudi ni proslavljal golov) - pred letom dni mu je umrl oče. Je pa majster...Prva tri leta v drugi ligi, kjer se igra drugačen stil igre in 151 golov v 149 tekmah :)
alienosmipotnik
03. 09. 2012 08.32
+1
03. 09. 2012 11.41
+1
je kr 150. gol, tisti gol k ga je Marca pripisala CRju, ga je samo Marca, tisti gol je od Pepeja. Sicer je pa v enakem obdobju Messi na 173. tekmah dal 181 golov.
+22
ja, so me lih pred 15 minutam klical, pravjo da bo 2 tedna na off, dokler je še lep vreme
gangstalj
03. 09. 2012 02.25
+5
ne vem na goalu pise da je neki nesrečn in da real dobro ve zakaj, neki se je mogl zgudit pomoje nestrinjanja iz mourinotom.to bo se zanimivo.visca barca
03. 09. 2012 08.34
+8
obletnica očetove smrti. in malo manj privoščljivi bodite, barcelonarji.
03. 09. 2012 11.40
+1
alienosmipotnik ce naj bi blo nekaj znotraj kluba. Obletnica ocetove smrti je en larifari... ne gre se za privoscljivost, gre se za dejstva. Je pa prav da ni povedal vec kot to, ker novinarji pol sam skodo naredijo.
Ledo44
02. 09. 2012 23.46
-24
Še proti Granadi morajo sodniki Realu pomagati-drugi rumen karton ko ni bil niti prekrška in tretji gol iz ofsajda..
1939-1975
03. 09. 2012 00.14
+27
ledo... sem objektiven gledalec in real je danes povozil granado.tvoj komentar je milo rečeno...butast
dalmatic
02. 09. 2012 23.30
-18
luka je dokazal,zakaj so ga plačal 42 mil.čeprav ni igral na svoji naravni poziciji,je igral izvrstno.komaj čakam,da zaigrata skupaj z ozilom,kr to bo huda naveza.modrić v prvi postavi reala,manđo zabil za bayern,perišić imel asistenco za borusijo.upam,da bo modrić 8 hrvat,ki bo osvojil ligo prvakov,le kdaj bo kakšen janez osvojil ligo prvakov
rexi09
02. 09. 2012 23.36
+41
1950lj
02. 09. 2012 23.40
-23
S sedenjem na tribuni in ne na klopi. Hahaha. Sej ga nikol ni blo na seznamu za igralce ali pac je kdaj bil po pomoti
majsterdoo
02. 09. 2012 23.56
+22
Mourinho je Krhina zelo cenil, ko pa je Mouinho odšel pa je lahko šel tudi Krhin.
Ledo44
-14
Luka je že na prvi tekmi spoznal kakšen egoist je Ronaldo in se je upal celo dvigovati roke naj mu poda ko je bil sam pred golom-seveda mu ni podal in sam slabo zaključil
LocoBlanco
02. 09. 2012 23.23
-1
Prosim navijače barcelone da ne komentirajo člankov Madrida...Saj tudi jaz ne bom komentiral člankov o barceloni! HALA MADRID!!! Ronaldo mašiinaaa!
Nepomembn
+10
potemtakem po tvoje ne smem pohvaliti nekoga ce se mi zdi dober????????????? *
Symbolic
03. 09. 2012 00.09
+1
Pa ravno to zdaj TI delaš.... težiš "u prazno" in s tem omejuješ svobodo izražanja na forumu... Kdo pa ti je to dovolil? (pa ne si sam dajat pluse....)
we.see.we.judge
03. 09. 2012 01.10
+12
jalec-osva@ V tem primeru ti težiš u prazno, vsak naj komentira kar želi...
sezonska_solata
03. 09. 2012 05.51
-2
LocoBlanco
03. 09. 2012 11.09
+2
Hahaha kdo je prvak??...kdo ima superpokaL?? *si ga na putalono se naprej M4M0 T1 *
03. 09. 2012 11.42
+3
Jalec-Osva to ni forum za navijače Real Madrida ampak za bralce 24ur, torej za vse. Maš slovenski Real Madrid portal in tam boš mel opravka samo z kolegi sonavijači.
03. 09. 2012 11.43
+3
tale zadnji tvoj odgovor je itak na nivoju reveza...
03. 09. 2012 11.46
+5
Jalec-Osva pa se odogovr za zadnjic. Zgodovina je sirsi pojem od lovorik, samo morda ste eni premladi da bi to razumeli. Kot drugo pa se to, k si reku da bo Castilla v prvi ligi :) - Real Madrid Castilla se NE MORE uvrstit v prvo ligo. En klub ne more met dveh ekip v eni ligi. Hipoteticno pa je lahko Real Madrid Castilla/FC Barcelona B prva nakoncu, pa ce Real Madrid/FC Barcelona izpade v drugo ligo, to pomeni da Barca B ali Castilla avtomatsko izpadeta v nizji rang, to je segunda B. V sezoni 2010/11 je Barca B koncala segundo na 3. mestu. V segundi se prvi dve mostvi avtomatsko uvrstita v primero, ekipe od 3.-6. mesta pa igrajo dodatne kvalifikacije. Ker je bla Barca B tretja, so igrala mostva od 4.-7. mesta te dodatne kvalifikacije.
Symbolic
03. 09. 2012 22.04
No, kaj češ, pri nekaterih je glavna trma in glasnost.. Človek rad gleda nogomet, background pa ga ne zanima... Že nekaj časa nazaj sem napisal, da Real Madrid Castilla ter Barca B, ne moreta v Primera Division, ker je to varovalka proti nameštajk... pa se mi to zdi najbolj pametno!
rexi09
-18
Mogoce je pa to cilj ronalda, da popelje mali vaski real v drugo ligo in potem tam nabija statistiko, konec koncev gol proti almerii je isto vreden kot proti valencii
+4
točno to je naredil Messi, velike tekme se je usral, na malih pa nabijal statistiko