Robben po dvoboju s Schalkejem: Najboljši polčas od mojega prihoda v München!

München, 02. 03. 2014 11.54 |

Nogometaši münchenskega Bayerna so 'potolkli' še Schalke 04 (5:1). Iz dvoboja v dvoboj so bliže ubranitvi državnega naslova. Blestel je Nizozemec Arjen Robben, ki je tekmecem zabil 3 gole.

Arjen Robben
Arjen Robben FOTO: Reuters

Nogometaši münchenskega Bayerna so odigrali najboljši polčas v letošnji bundesligaški sezoni. To si po derbiju s Schalkejem 04 (5:1) priznavali drug za drugim. Tudi Nizozemec Arjen Robben, ki je tekmecu zabil tri gole. "To je eden najboljših polčasov, odkar sem prišel v München. Bili smo zelo agresivni in tekmecu nismo dovolili razvoja igre,“ je po zmagi povedal zvezdnik bavarskega ponosa Robben.

To je bil za Schalke po evropsko polomiji z Real Madridom (6:1) še en boleč udarec. Katastrofalnih za goste je bilo predvsem uvodnih 30 minut, ko je bilo na semaforju že 4:0. "Želimo zadržati takšno formo, igrati tako strastno. Tudi med evropsko elito,“ je nadaljeval Nizozemec in zaključil: "Manuel Neuer je žogo, s katero smo igrali prinesel v slačilnico, a sem mu jo hitro vzel!