Peking, 27. 07. 2015 15.27 |

V Gvangžuju sta se v okviru mednarodnega pokala prvakov pomerila milanski Inter in Real Madrid. Tekmo so dobili kraljevo beli (3:0), gole so dosegli Jese, Varane in Rodriguez. V dresu Interja se je kljub trem prejetim zadetkom izkazal Samir Handanović.

Real Madrid je dobil prestižno prijateljsko tekmo proti milanskemu Interju. V prvem polčasu so imeli Madridčani več od igre, pripravili so si kar nekaj lepih priložnosti. Eno od teh je v 29. minuti po podaji Marcela izkoristil 22-letni Jese. Ob ostalih poskusih kraljevo belih se je izkazal predvsem vratar črno-modrih Samir Handanović, ki je v obup spravljal zvezdnika kraljevega kluba Cristiana Ronalda.

Sarma je bil v vratih nerroazzurov tudi v drugem polčasu. V 57. minuti je moral še drugič po žogo v mrežo, iz neposredne bližine ga je po lepi podaji rezervista Lucasa Vazqueza premagal še en dvaindvajsetletnik Raphael Varane. Ritem igre so v nadaljevanju nekoliko zmanjšali številni rezervisti. Handanović je minuto pred iztekom rednega dela kolnil še enkrat, ko je mojstrsko prosti strel izvedel James Rodriguez. Slovenec je bil ob strelu v svoj zgornji desni kot gola brez moči.